Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Kruizai Nilu

Kruizas Nilu – puiki galimybė suderinti poilsį ir pažintį su Egiptu.

Senų senovėje Egipte atsirado viena galingiausių ir mįslingiausių civilizacijų, domėjimasis kuria neatslūgsta iki šiol. Tuomet, kai Europoje ir Amerikoje dar viešpatavo akmens amžius, senovės Egipto inžinieriai tiesė drėkinimo kanalus palei galingąjį Nilą, matematikai apskaičiavo garsiųjų piramidžių kampus, o architektai statė grandiozines šventyklas, prieš kurių didybę laikas bejėgis... Šiandieninis Egiptas – tai didžiausia arabų šalis, esanti Afrikos žemyno šiaurės rytuose.

Dar senovės graikų istorikas Herodotas kalbėjo, kad „Egiptas gyvas iš Nilo". Galingos upės vaga, nusidriekusi per pusantro tūkstančio kilometrų iš pietų, nuo sienos su Sudanu, link šiaurinės pakrantės – Viduržemio jūros, atskiria rytinę Arabijos dykumą nuo vakarinės Libijos dykumos.

Kruizas Nilo upe – geriausias būdas suprasti tos šalies dvasią. Plaukiant laivu galima grožėtis Šiaurės Afrikos gamta, stebėti Nilo pakrančių kasdieninį gyvenimą, aplankyti senovės Egipto miestus bei istorinius paminklus, menančius faraonų laikų galybę ir didybę. Nuobodžiauti nėra kada ir vakarais. Laivuose organizuojami idomūs folkloro vakarai. Argi ne smalsu vieną vakarą pasijusti Kleopatra ar galingu Egipto faraonu, beduine-šokėja arba šeichu...

Ši šalis vilioja ne tik savo istorija ir paminklais, bet ir galimybe gerai pailsėti, ypač kai Lietuvoje žvarbus ruduo ar šalta žiema. Į Raudonąją jūrą neįteka nei viena upė, todėl jos vandenys krištoliniai ir neįtikėtinai šilti (žiema vandens temperatūra nenukrenta žemiau +20C). Juk taip malonu pasilepinti saulės spinduliais ir šilta jūra, nors kalendoriuje sausis ar vasaris! Nėra kitos tokios šalies kur taip keistai jungtųsi tradicijos ir šiuolaikiškumas. Piramidžių, sfinksų ir faraonų šventyklų šalis paliks Jūsų atminty neišdildomus prisiminimus.