Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Indija

Keliaujame su Novaturu (viešbučiai ir kainos)

Keliaujame iš Lenkijos (siųsti užklausą) 
Goa yra mažiausia Indijos valstija, tačiau pati turtingiausia. Goa valstija savo istoriją pradeda 1510 metais, kai čia atvyko portugalas Alfonso de Albuqueque ir įkūrė mažą, bet įtakingą vietovę. Malonus tropikų klimatas ir smėlėti Arabijos jūros paplūdimiai su palmėmis žada puikias atostogas. Goa labai savita ir ryškiai skiriasi nuo visos Indijos. Baltos krikščioniškos bažnyčios čia dera su senoviškomis hinduistų šventyklomis. Mūzika, dainos, architektūra, maistas - visur pajusite kultūrų mišinį, kuris ir sudaro išskirtinę Goa dvasią. Šio amžiaus viduryje čia traukė hipiai ir hedonistai iš viso pasaulio. Goa tapo savotišku laisvės ir nerūpestingo gyvenimo sinonimu.
Viena pagrindinių priežasčių aplankyti Goa - tai balto smėlio paplūdimiai. Beveik kiekviename iš jų galima rasti pavėsinių, kuriose turistams parduodamos jūrų gėrybės bei gėrimai. Kam negana paplūdimio, rekomenduojama keliauti po Goa džiungles, užsiimti joga ar mėgautis ajurvediniais masažais. Goa geriausiai ilsėtis nuo spalio iki balandžio mėnesio, nes vasara čia prasideda liūčių sezonas. Goa turizmas skirstomas į Pietų, kur apsigyventi galima prabangiuose viešbučiuose, ir Šiaurės, į kuriuos dažniausiai traukia laisvos dvasios ir taupūs keliautojai. Į pietus turėtų traukti tie, kurie ieško ramaus ir tingaus poilsio, tuo tarpų šiaurėje tylus poilsis gali būti sutrikdytas spalvingos niekada nesibaigiančios šventės - čia daugiau ekonominės klasės viešbutukų, laisvės dvasios ir laisvamanių keliautojų pilnomis kuprinėmis, užsibūnančių po pusmetį.

Teirautis agentūroje