Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Kroatija

Keliaujame su Novaturu (viešbučiai ir kainos)
Keliaujame iš Lenkijos (siųsti užklausą) 

Šalis, esanti Centinėje ir Pietrytinėje Europos dalyje, kryžkelė tarp Panonijaus lygumos, Balkanų ir Adrijos jūros. Kroatija ribojasi su Slovėnija ir Vengrija šiaurėje, Bosnija ir Hercogovina Pietryčiuose ir Serbija bei Juodkalnija rytuose. Šios šalies grožis aprašytas daugelio rašytojų, nutapytas žinomų dailininkų paveiksluose. Kroatijos miestai yra nebilūs liudininkai daugelio istorijos įvykių ir įdomių gyvenimiškų istorijų bei žinomų žmonių meilės romanų, apsuptų paslapčių skraiste. Uolėtos įspūdingos pakrantės, iš jūros iškylančios salos, saulėta vasara (per metus net 2600 saulėtų valandų), skaidrus, šiltas, iki +26ºC laipsnių įšylantis vanduo, civilizacijos nesugadintų kalnų, juose tyvuliuojančių ežerų grožis kasmet čia sutraukia daugybę turistų.Tai viena ekologiškiausių Europos šalių. Dešimt nacionalinių parkų garsėja ne tik įspūdingais vaizdais, bet ir augmenijos bei gyvūnijos gausa ir įvairove.

Norint pajusti Kroatiją patariama sudalyvauti nuo 1950 metų Dubrovnike vykstančiame tarptautiniame menų festivalyje „Dubrovniko vasaros žaidynės", kai vasarą visos miesto pilys, dvarai, bokštai ir parkai tampa gyva scena. Taip pat ši šalis yra ir medžiotojų rojus. Čia sudarytos visos sąlygos medžioti elnius, stirnas, šernus, lapes, kalnų ožius, muflonus, laukinius paukščius. Patariama išbandyti vandens pramogas – daug kas tvirtina, kad buriuotojams nėra puikesnės vietos kaip Adrijos jūra. Galima išsinuomoti burlentes, jachtas, katerius. Būtina įsitikinti Kroatijos gamtos brangenybėmis – užlipkite į Marijano pusiasalio uolas, Paklenicos nacionalinį parką, Samoboro kalnus, Plitvicos ežerų nacionalinį parką, Dubrovniką ir Istrijos pusiasalį.

Miestai, kuriuos reikia pamatyti: Zagrebą - Kroatijos sostinę, kurioje netrūksta prabangių parduotuvių, įspūdingų architektūros paminklų, muziejų, parkų, galerijų, Rijeką – didžiausią Kroatijos uostamiestį, čia gausu kultūrinių, mokslo įstaigų, daug miesto pramogų, Kirk salą – didžiausią Kroatijoje Adrijos jūros salą, Dubrovniką - vieną gražiausių Kroatijos miestų, išsaugojusį akmenines gynybines sienas su bokštais ir bastionais ir siauras gatveles. Splitą - didžiausią ir svarbiausią miestą Dalmatijoje, čia daug bažnyčių, turistų lankomi Diokletiano rūmai.

Lauktuvėms. Paški sir – Pago salos avių pieno sūris. Pago saloje pagaminti sūriai iš avių pieno kokybe nenusileidžia aukščiausios rūšies prancūziškiems sūriams.

Teirautis agentūroje