Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Marokas

Keliaujame su Novaturu (viešbučiai ir kainos)
Keliaujame iš Lenkijos (siųsti užklausą)
Marokas įsikūręs Afrikos šiaurės vakaruose, Atlaso kalnų grandinės ir Saharos dykumos atskirtas nuo viso likusio žemyno. Šalies klimatas, geografija ir istorija yra kur kas artimesni Viduržemio jūros regionui, negu Afrikai ir dėl šios priežasties dauguma lankytojų keistai nustemba, iš tikrųjų Maroke taip ir nepamatę Afrikos. Puikūs paplūdimiai šiaurėje, derlingi kalnų slėniai ir įspūdingi senoviniai miestai tik sustiprina šitą pojūtį. Bet jei nuvyktumėte toliau į pietus ir rytus, per užburiančius Atlaso kalnus, Viduržemio jūros atmosfera išgaruotų lyg dūmas ir prieš jūsų akis per visą horizontą atsivertų neaprėpiama Sahara. Marokas turi nepaaiškinamo žavesio ir ryškiai išsiskiria iš kitų šalių. Taip arti mūsų Europos, bet taip toli savo archaiška kultūra ir akivaizdžiai į šias dienas su laiku atklydusia senove.
Persikelkite atgal į praeitį, kai laikas slinko kur kas lėčiau, su mėtų arbatos puodeliu vėsiame kiemelyje, su saulės kepinamais tugumis, blizgančiais juvelyriniais dirbiniais ir margaspalviais kilimais. Per daugiau nei 10000 metų istorijos per Maroką žygiavo romėnų kariuomenės daliniai, berberų karavanai ir musulmonų šventikai. Didieji šalies miestai - Marakešas, Tanžeras, Fezas ir Rabatas, pulsuoja subtiliu antikinių tradicijų ir modernaus gyvenimo ritmu. Norite XX amžiaus - yra Kasablanka ir Rabatas, norite XVI amžiaus - yra Marakešas ir Fesas. Norite nerti dar giliau - akis į akį su XI amžiumi - senieji berberų miesteliai, išsidriekę tarp banguojančių Atlaso kalnų ir nuožmiosios Sacharos yra svetingumo ir nuotykių švyturiai Šiaurės Afrikoje. Kad ir kiek laiko praleisite Maroke, pajusite neišdildomą šio berberų-arabų-ispanų-portugalų-prancūzų kultūrų lydinio atmosferą.

Teirautis agentūroje