Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Mauricijus

Keliaujame iš Lenkijos (siųsti užklausą)
Rytuose nuo Madagaskaro salos, maždaug už 2000 kilometrų nuo Afrikos, Indijos vandenyno platybėse "pasimetė” nedidelė sala romantišku pavadinimu - Mauricijus.
Ne veltui šios šalies herbe įrašyta - "Indijos vandenyno Žvaigždė ir Raktas”.
Apie Mauricijų yra sakoma, kad tai pats prieinamiausias kurortas iš prabangiausių ir pats prabangiausias iš prieinamiausių.
Tokio aukšto aptarnavimo lygio, koks yra šios šalies viešbučiuose, Jūs nerasite niekur pasaulyje.
Poilsis Mauricijuje paliks Jums nuostabius prisiminimus visam gyvenimui.
Mauricijus – skaidraus lyg krištolas vandens, žėrinčio aukso spalvos paplūdimių, koralų rifais apipintų krantų ir nepamirštamų įspūdžių vieta. Apie šią šalį ne be reikalo yra sakoma: „Dievas iš pradžių sukūrė Mauricijų, ir tik po to Rojų". Mauricijus – tai tarsi magiškas perlas Indijos vandenyne. Tokia mažytė sala, o turi tokią didelę istoriją. Tai – dar XVI amžiuje arabų atrasta, vėliau portugalų, olandų, prancūzų ir anglų kolonizuota ir galiausiai 1968 m. išsikovojusi nepriklausomybę šalis. Šiandien šis fantastiškas kraštas traukia turistus iš visų pasaulio kampelių. Pasakiško grožio Mauricijaus paplūdimiai yra tikra atgaiva iš viso pasaulio atvykstantiems vandens pramogų gerbėjams. Čia galima slidinėti ant vandens, plaukioti su burlentėmis, nardyti ir plaukioti su akvalangu ar nardymo įranga, žvejoti – pasirinkimas priklauso nuo Jūsų pačių! Nieko nestebina, kad dauguma atvykusių turistų dienų dienas lepinasi saule, naudojasi vandens pramogomis ir daugiau nieko nedaro. Didžiausios atrakcijos būna paplūdimiuose sekmadieniais bei švenčių dienomis. Tuo metu ten vyksta daugybė kultūrinių renginių, tokių kaip afrikietiškos kilmės Sega šokiai, ypatingai populiarūs tarp vietinių salos gyventojų.
Žmonės į Mauricijų atvyksta norėdami atitrūkti nuo namuose paliktų darbų ir rūpesčių. Ir tai jiems iš tikrųjų pavyksta!
Į Mauricijų galima keliauti ne tik poilsiniais, bet ir pažintiniais tikslais. Galima aplankyti tokias Mauricijaus įžymybes kaip „Flacq market", „Domaine du Chasseur", „Souillac" ir kitas.

Teirautis agentūroje