Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Prancūzija

Prancūzijos Žydroji pakrantė, dar kitaip žinoma Prancūzijos Rivjeros vardu, nuo seno traukia turtingus, laimingus ar į šiuos akis paganyti norinčius poilsiautojus. Didžiausiame Prancūzijos Rivjeros kurorte, Nicoje, kiekvienas gali pajusti prancūzišką prabangą, jaukią bohemą Viduržemio jūros gaivą. Įkurta graikų V amžiuje prieš mūsų erą, Nica buvo svarbus Antikos ir Romos imperijos laikų uostas. Po truputį plėsdamasi Nica iki šių laikų išsaugojo jaukų viduramžių senamiestį, kurio siaurose gatvelėse vėlesniais laikais siautė avangardo menininkų judėjimai. Tad ir dabar Nicoje menas, kultūra įvairių tautybių mišinys sudaro puikias sąlygas kultūringoms ir nenuobodžioms atostogoms.
Pagrindinis turizmo sezonas Nicoje tęsiasi gegužės - spalio mėnesiais. Tuo metu mieste šurmuliuoja gyvos muzikos festivaliai, teatro artistų pasirodymai ir aktyvus naktinis gyvenimas.
Nica - penktas pagal dydį Prancūzijos ir antras pagal dydį Prancūzijos Viduržemio jūros pakrantės miestas - čia jį gyventojų skaičiumi kiek lenkia Marselis. Nicoje šiuo metu gyvena apie 348 tūkst. gyventoju. Tuo tarpu Prancūzijos Rivjeros regionas tęsiasi palei visą Prancūzijos Viduržemio jūros pakrantę, kuri buvo itin pamėgta įvairių dvidešimto amžiaus menininkų, tarp jų ir Pablas Pikasas. Kuo visi menininkai taip žavėjosi tikrai pajusite pasivaikščioję garsiąja Nicos alėja "Promenada des Anglais", einančia išilgai akmeningo paplūdimio pačiame miesto centre.
Norėdami pabėgti nuo minios žmonių vykite prie Viduržemio jūros. Aplinkiniai Nicos paplūdimiai yra sudaryti daugiausiai iš didelių akmeninių plokščių, tad prieš brendant į vandenį tinkama avalyne pasirūpinti būtina, o norint prigulti pravartu turėti storesnį gultą - rankšluosčiai čia netiks. Ieškantiems smėlio paplūdimių reikia keliauti į Antibą, Juan Ies Pinsą, Kapdailą ir Kanus, kurie lengvai pasiekiami tiek išsinuomotu automobiliu, tiek viešuoju transportu. Nenustygstantiems vietoje ir pritrūkusiems veiklos Nicoje, kas tikriausiai yra neįmanoma, siūloma pasivažinėti po mažus Provanso ir Žydrosios pakrantės kaimelius, pasigerėti pajūrio Alpių gamta.
Miestas, įkurtas graikų, priklausęs romėnams, įsitraukęs į ankstyvosios Italijos karų istoriją, tapęs Savojos grafystės dalimi, o galiausiai prijungtas prie Prancūzijos, istoriškai irgi turi ką papasakoti. Tad Nicoje būtina aplankyti muziejus - jie papasakos ne tik miesto, bet ir viso aplinkinio regiono istoriją. Nenuostabų, kad istoriškai ir kultūriškai spalvinga Nica yra antras lankomiausias miestas Prancūzijoje - jį lenkia tik nenugalimas traukos centras - Paryžius. Nuo XVIII amžiaus buvusi Anglijos aristokratų žiemos rezidencijų vieta, dabar Nica kasmet pritraukia apie 4 milijonus turistų.

Teirautis agentūroje