Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Seišeliai

Keliaujame iš Lenkijos (siųsti užklausą)
Seišeliai - tai daug daugiau nei tiesiog graži vieta.
Jie ypatingi nuostabiais paplūdimiais, švariais, žydrais vandenimis ir stulbinančia ekologija. Jei ieškote vietos, kur galėtumėte pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių ir visiškai atsipalaiduoti, čia rasite viską, ko tik jums gali prireikti.
Vien Mahé saloje galite rinktis iš daugiau nei 65 paplūdimių, kurie yra ne tik švarūs bei erdvūs, bet ir apsupti granitiniais akmenimis, kurie yra vieni seniausių žemėje. Salose galite ne tik užsiimti nardymu, bet ir pažinti jas labiau, užsisakę vieną iš gausybės siūlomų ekskursijų.
Mahé, svarbiausioje saloje, veikia tarptautinis oro uostas. Čia įsikūrusi ir Viktorija, kuri yra mažiausia pasaulio sostinė bei kultūrinis ir ekonominis šalies centras.
Mahé rasite didžiąją dalį salose esančių turizmo paslaugų kaip aukščiausios klasės viešbučius, kultūrinio ir eko – turizmo karštuosius taškus, puikius restoranus, barus, kavines, kazino, nardymo centrus, automobilių, žvejybos, valčių nuomos punktus bei pasivaikščiojimų maršrutus.
Tačiau Mahé – tai tik viena sala tarp gausybės kitų, kuriomis galite taip pat mėgautis.
Seišeliai susideda iš 155 salų – brangakmenių, kurių kiekviena pasižymi savu charakteriu, paslaptimis ir istorija. Keliavimui tarp 16 salų yra sudarytos visos galimybės – lengva rasti vietą nakvynei, o keltų ir lėktuvų paslaugų tvarkaraščiai įtiks net patiems įnoringiausiems.
Kad ir kur benuspręstumėte apsistoti – prabangiame penkių žvaigždučių kokone, ar mažame, jaukiame kreolų svečių namelyje, visur jus pasitiks su paslaugiu aptarnavimu ir draugiška šypsena.

Teirautis agentūroje