Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Kanarų salos

Keliaujame su Novaturu (viešbučiai ir kainos)

Keliaujame su Tez touru (siųsti užklausą)

Keliaujame iš Lenkijos (siųsti užklausą)
Kanarų salos – tai amžino pavasario salos: čia nebūna blogo oro ir lietaus, nebūna per karšta ar per šalta. Tai vieta, kurioje Jus rasite viską, ko reikia nuostabiam poilsiui - nepakartojamą gamtą, šiuolaikiškus viešbučius, siūlančius aukščiausio lygio aptarnavimą. Kanarų salos laikomos vienu populiariausių kurortų pasaulyje. Mes įsitikinę, kad važiuojant namo Jūsų neapleis jausmas, kad dar tiek visko nepamatėte, nesužinojote, nepatyrėte... ir kad sugrįšite čia dar kartą.

Tenerifėje net ir žiemą oro temperatūra nenukrenta žemiau +19C, o vasarą čia nebūna nepakeliamai karšta. Vandens temperatūra - nuo +20C iki +23C ištisus metus. Ši sala unikali savo klimatu ir geografine padėtimi, jos flora ir fauna neįprastai gausi. Nuolat turistų lankoma ugnikalnio viršūnė dalija salą į dvi klimato zonas – drėgną su gausia augalija šiaurėje ir saulėtą bei sausą pietvakariuose. Kadangi pietinėje salos dalyje yra šilčiau, čia įsikūrę didieji kurortai, kuriuose siūlomos visos įmanomos pramogos turistams. Neišildomų įspūdžių paliks pakilimas prie senovės vulkanų kraterių ir nusileidimas į lavos olų labirintus, senovės piramidžių lankymas, nuostabaus Loro parko lankymas, golfas, pasivažinėjimas vandens motociklais, išvykos jachta ir žvejyba, rami vakarienė žvakių šviesoje ir uždegantis naktinis šou skambant flamenko ritmams.

Gran Kanarija yra trečioji pagal dydį Kanarų archipelago sala, kaip ir kitos, pasižyminti itin skirtingais kraštovaizdžiais. Auksinio smėlio paplūdimius keičia pakrančių ruožai su neįprastu, tačiau labai maloniu juoduoju vulkaniniu smėliu. Visai šalia slėnių, sužėlusių vešliais, drėgme alsuojančiais augalijos plotais, plyti pusdykumės bei dykumos. Miestuose kolonijinė architektūra, menanti Kolumbo laikus, dera su moderniais pastatais. Maspalomo ir Playa del Ingles kurortai garsėja savo naktiniais klubais ir diskotekomis. Poilsiautojų dienos čia paprastai praeina paplūdimiuose, o vakarais ir naktimis jų vedliais tampa diskžokėjai.

Teirautis agentūroje