Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Venesuela

Keliaujame iš Lenkijos (siųsti užklausą)
Margaritos sala (ispaniškai Isla Margarita) yra Venesuelai priklausanti ir 40 km nutolusi nuo jos sala, esanti Karibų jūroje šiaurės vakaruose nuo Venesuelos. Margaritos salos dydis 1150 km², didžiausias atstumas tarp šiaurės ir pietų pakrantės – 33 km, tarp rytinės ir vakarinės – 64 km. Saloje gyvena 425 000 gyventojų. Sostinė – Asunsjonas (La Asuncion).
Čia, virš nuostabaus grožio smėlio paplūdimių, 320 dienų per metus šviečia saulė, veši augmenija aukštų palmių fone.
Sala išsidėsčiusi taip, kad jai negresia Karibų jūrai būdingi uraganai ir vyrauja aukštos temperatūros (vidutiniškai 27-33 laipsniai), ir tai, aišku, vilioja idealių sąlygų poilsiui ieškančius turistus.
Po vandeniu verda savas spalvingas gyvenimas, todėl atvykusieji į Margaritos salą gali nardyti ir praktikuoti kitas vandens sporto šakas.
Pakrantėje yra apie 50 paplūdimių, kuriuose visada gausu ne tik turistų, bet ir pačių Venesuelos gyventojų. Tačiau ne tik galimybė maloniai pailsėti traukia turistus į Margaritos salą. Čia itin žemos kainos (bemuitė zona). Vietos parduotuvėse visada pilna žmonių, norinčių įsigyti pigių ir gerų prekių.

Teirautis agentūroje