Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

2019-2020 m. žiemos sezonas!

     EGZOTIKA iš Vilniaus: Tanzanija: ZANZIBARAS (NAUJIENA!)
     NAUJIENOS
iš Vilniaus: Kanarų salos: FUERTEVENTŪRA ir
       TENERIFĖ
+ KRUIZAI

     Egiptas iš Vilniaus: MARSA ALAMAS ir TABA
     Portugalija iš  Vilniaus: MADEIRA

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Žaliojo Kyšulio Respublika

Keliaujame iš Lenkijos (siųsti užklausą)
Trijų kontinentų, kurių krantus skalauja Atlanto vandenynas, sankryžoje tiesiog privalu sustoti vandenyno viduryje ir aplankyti Cape Verde archipelagą. 450 km. nutolusį nuo Senegalo krantų archipelagą sudaro 10 salų ir 8 salelės.
Šilta saulė šviečia ištisus metus, o gaivus jūros vėjas sušvelnina klimatą. Salose vyrauja tropinis ir sausas klimatas. Vidutinė temperatūra yra maždaug 25°C ir temperatūros svyravimai neviršija 10°C.
Dėl didžiulių paplūdimių, kurie idealiai tinka užsiimti visomis vandens sporto šakomis, įspūdingų kalnų, aukštos kokybės žuvų, įvairių rūšių gardžių jūros gėrybių patiekalų ir melodingos vietinės muzikos visi pripažįsta Cape Verde kaip nuostabią vietą atostogoms.
Kalbant apie politinį gyvenimą, ši šalis garsėja savo stabilumu ir konfliktų nebuvimu. Kadangi šalyje stipriai jaučiama Vakarų kultūros įtaka, gyventojai pagrindiniai yra krikščionys ir dauguma jų yra katalikai.
Žaliojo Kyšulio ( toliau Cape Verde) salas nuo Londono ar Prahos skiria vos 6 valandos, tačiau nuostabi bet kuriuo metų laiku tropinė gamta, puošianti jas, galėtų puikiai tikti net atvirukams. Kiekviena sala yra savaip įdomi ir nuostabi. Cape Verde salos gali pasirodyti sausos ir bevaisės, tačiau, priešingai, jas puošia nuostabūs paplūdimiai su baltu smėliu ir supa tropinis tyras vandenynas. Šis mažai žinomas salų archipelagas, įsikūręs greta vakarinio Afrikos kranto, siūlo didžiulį peizažų įvairumą. Rekomenduojame turistams aplankyti daugiau kaip vieną salą. Tik tokiu būdu galėsite susikurti tikrąjį vaizdą apie šias salas.
Geriausias susisiekimas yra su Sal sala, kurioje yra daugybė viešbučių. Gyvas naktinis gyvenimas, pramogos ir įvairios ekskursijos kartu su neįtikėtinomis balto smėlio platybėmis bus puiki galimybė susipažinti su Cape Verde salynu.
Santiagas, su sostine Praia, yra labiausiai afrikietiška sala, turinti stulbinanti kultūrų, kalnų peizažų ir tropinių plantacijų mišinį. Tačiau ši sala nėra skirta paplūdimių mėgėjams.
Sao Vicente, kai kuriais atžvilgiais suteikia geriausią derinį. Mindelas - jos sostinė ir garsiosios Cape Verde muzikos gimtinė, yra kultūrinis salų centras. Sao Vicente yra puiki vieta burlenčių sporto mėgėjams.Santo Antao sala yra puikus turistų pasirinkimas, nes būtent čia galima pamatyti nuostabiausius kalnų peizažus. Deja, dabartiniu metu viešbučių pasirinkimas yra gana ribotas šioje saloje.
Arčiausiai Afrikos kranto yra įsikūrusi Boa Vista sala.Tai puiki vieta paplūdimių mėgėjams, nes čia baltojo smėlio pliažai tęsiasi net 55 km. Nardymo mėgėjai ir kitų vandens sporto šakų entuziastai čia tikrai jausis kaip žuvys vandenyje, nes jiems čia siūloma daugybė nuotykių, tarp jų ir nuskendusių laivų nuolaužų tyrinėjimas.
Vienas pagrindinių Cape Verde turtų yra jūra dėl savo gausios jūros faunos, povandeninių platformų ir vandens švarumo ir temperatūros, kuri svyruoja nuo 21° iki 25°. Tarp didelio skaičiaus nuolat ten gyvenančių žuvų galima paminėti paprastąją saulėžuvę, dryžuotąjį tuną, mureną ir jūros ešerį. Be to vandenyse yra daug migruojančių rūšių žuvų, tokių kaiptunai, delfinai, banginiai, kašalotai ir dalginiai delfinai. Tačiau Cape Verde susilaukia turistų pagrinde dėl moliuskų ir vėžiagyvių gausos ir įvairovės. Omarai, įvairių rūšių krabai ir moliuskai įspūdingose kriauklėse, bei koralai – tai tikras džiaugsmas kiekvienam kolekcionieriui. Vėžliai, kurie laikomi nykstančiais gyvūnais visame pasaulyje, deda kiaušinius archipelago paplūdimiuose, ir Cape Verde yra laikomas pamėgta įvairių vėžlių rūšių buveine.
Dauguma turistų tiesiog negalės atsitraukti nuo nuostabių paplūdimių, kurie yra tikras rojus saulės mėgėjams. Tačiau, energingų ir norinčių pamatyti daugiau, čia laukia didžiulis pramogų pasirinkimas. Siūloma daugybė ekskursijų į kitas salas, kur turistai galės daug ką pamatyti. Kadangi salose nuolat vyrauja gaivus vandenyno vėjelis, Cape Verde yra puiki vieta vandens sporto mėgėjams, ypač užsiiminėjantiems burlenčių sportu. Salų svečiai gali ne tik išsinuomoti vandens sportui reikiamą įrangą, bet ir gauti pamokas.
Naktimis Cape Verde salose skamba gyva muzika. Tai - afrikietiškos, braziliškos ir Cape Verde muzikos mišinys. Visose salose yra daugybė barų, restoranų ir naktinių klubų, tačiau kai kurios salos yra gyvesnės už kitas. Mindelo ir Santa Maria salos yra linksmiausios. Čia visur skamba linksma muzika ir šoka vietiniai šokėjai.
Tropinis klimatas, nuostabūs paplūdimiai, žavinti kultūra, draugiški žmonės ir įdomus salų pasirinkimas daro Cape Verde salyną nuostabia vieta kelionei. Kadangi turizmas čia yra dar ne iki galo išvystytas, viešbučiai ir restoranai dar nespėjo pasiekti pasaulinių standartų.
Nenustebkite, jei vietiniai gyventojai bandys Jums parduoti savo piešinius, papuošalus arba kitus rankų darbo suvenyrus. Tačiau jie visai nėra piktybiški ar įkyrūs ir, palyginus su kitų panašių šalių gyventojais, retai sutinkami.
Paprastai, turistams, atvykusiems čia pirmą kartą, yra nelengva priprasti prie tropinio gyvenimo. Tačiau, po kiek laiko jie prisitaiko ir susižavi nuostabiomis salomis.

Teirautis agentūroje