Poilsinės kelionės | Pažintinės kelionės | Kruizai | Slidinėjimas kalnuose | Kelionės darbo kolektyvams | Kelionės moksleiviams | Poilsis Lietuvoje

EGZOTINĖS kelionės 2018-2019 m.!

EGZOTIKA: Zanzibaras, Kuba, Šri Lanka, Tailandas, Omanas, Panama, Dominikos Respublika, Jungtiniai Arabų Emyratai, Žaliojo kyšulio salos.
NAUJIENOS! :
Kosta Rika ir Madagaskaras!
kelionės oranizuojamos  iš Varšuvos

Atnaujintos kelionės moksleiviams!


programas rasite  čia.....


Slidinėjimas Slovakijos Tatruose (Jasna) 5d/4n - autobusu

Kelionės kaina nuo 279.00 €   259.10 €

2018 m. gruodžio 26 d., 30 d., 2019 m. sausio 16 d., 23 d., vasario 15 d., 27 d.

Kelionės metu aplankomos šalys: Slovakija.

  • 5 dienų slidinėjimo kelionė autobusu į geriausią Slovakijos slidinėjimo kurortą Jasna: 49km trasų, 30 keltuvų;
  • Vakarienė nacionaliniame restorane;
  • Maudynės terminiuose baseinuose.

 1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Vakare atvykstame į Liptovsky Mikulaš miestelį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 - 3 dienos. Pusryčiai. 8:30 val. išvykstame į geriausią Slovakijoje ir visoje Rytų Europoje slidinėjimo kurortą Jasna (www.jasna.sk). Inventoriaus nuoma*, susipažinimas su trasomis. Nemokamas slidinėjimo slidėmis instruktažas pradedantiesiems. Jasna slidinėjimo kurorte yra apie 49 km įvairaus sudėtingumo trasų, iš kurių 30 km padengtos modernia dirbtinio sniego gaminimo sistema, veikia 30 keltuvų.  Slidinėjama kurorto šiauriniame ir pietiniame šlaituose. Šiaurinėje Chopok kalno dalyje, šalia „Otupne" keltuvo, veikia sniego parkas. Šis slidinėjimo kurortas tinka tiek pradedantiems, tiek pažengusiems slidininkams. Slidinėjame iki 16 val. Vieną iš vakarų, grupei pageidaujant, vykstame į Slovakų nacionalinį restoraną „Kolybą"**. Nakvynė.

4 diena. Pusryčiai. Slidinėjimas Jasna kalnų kurorte. Inventoriaus grąžinimas, krikštynų apeigos naujokams, atsisveikinimas su kalnais. Maudynės Bešeniovo terminiuose baseinuose*. Nakvynė.

5 diena. Pusryčiai. Anksti ryte išvykstame iš Slovakijos. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.


Rekomenduojame įsigyti SKI PASUS pigiau, perkant internetu www.gopass.sk 


Į kelionės kainą įskaičiuota
kelionė patogiu autobusu; 4 nakvynės pasirinktame viešbutyje su nurodytu maitinimu; kelionės vadovo paslaugos; kelionės dokumentų sutvarkymas; kiekvieną dieną nuvežimas iki slidinėjimo trasų ir atgal; 2 slidinėjimo slidėmis pamokos pradedantiesiems.

Į kelionės kainą neįskaičiuota
kurorto rinkliava (privaloma); slidinėjimo abonementas ~ 126 EUR slidinėjimo inventoriaus nuoma ~ 12-20 EUR dienai; medicininių išlaidų ir civilinės atsakomybės draudimas; bilietai į mokamus objektus ~ 22 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę);

Pastabos
slidinėjimo abonementą pirkite tik įsitikinę, kad kelionė tikrai įvyks, likus iki išvykimo ne daugiau kaip 10 dienų; apgyvendinimą viešbutyje Janošik galime garantuoti tik po užsakymo patvirtinimo.


Kelionės priemokos

4 vakarienės gyvenant KLAR viešbutyje

30,00 €

Kurorto rinkliava vaikui nuo 10 m. ir suaugusiam (privaloma)

4,00 €

 


Teirautis agentūroje