Abipus Nemuno (su vaišėmis) 1 d.

Pažintinių kelionių ciklas „Atrask Lietuvą”
Edukacinė programa (su maitinimu) įskaičiuota į kainą!

08:00 –  išvykimas iš Vilniaus (Spaudos rūmų aikštelė)

Keliaujame į vieną ryškiausių renesanso dvarų Lietuvoje – Raudondvario dvarą. Trumpa ekskursija aplink dvarą. Vykstame į Seredžių. Seredžiaus praeitis ypač turtinga istorinių įvykių. Ne kartą kaip tik čia sprendėsi ne tik vietos gyventojų, bet ir Žemaitijos ar net visos Lietuvos likimas. Istorinė kovų su kryžiuočiais, vėliau su švedais ir kitais LDK priešais tradicija rodo išskirtinę šių Panemunės vietovių reikšmę. Kopiame į piliakalnį arba dar kitaip vadinamą Palemono kalną ir grožimės Nemuno slėnio vaizdais. Vykstame į Panemunės krašto turtą – legendomis apipintą Raudonę.

Raudonės pilies kompleksas – miestelio rytinėje dalyje, ant dešiniojo Nemuno kranto. Jis turi architektūrinę, istorinę, kraštovaizdinę vertę. Tęsiame kelionę ir vykstate link Jurbarko. Pakeliui lankome Panemunės pilį ir dalyvaujame apžvalginėje ekskursijoje su gidu po pilį, vaikščiodami po pilies teritoriją, mintimis nusikeliate į XVII, XVIII amžius, sužinote daug įdomių, pikantiškų ir dar negirdėtų dalykų apie pilies statybą, tuo metu vyravusias architektūrines tendencijas, šeimininkų gyvenimo subtilybes, sklandžiusias ir dar tebesklandančias legendas.

Ties Jurbarku per Šimtmečio tiltą vyksime į kitą Nemuno krantą, į Zanavykiją. Aplankysime Gelgaudiškio dvarą, vieną originaliausių ir didžiausių Lietuvos dvarų ansamblių. Dalyvausime ekskursijoje su dvaro šokių pamoka.

O mūsų kelionės pabaigai vyksime į Zyplių dvarą. Ekskursijos metu išgirsime apie naminius rūkytus lašinius, dešrą, gilių kavą arba krosnyje keptą kopūsto galvą, taip pat kviečiame išbandyti kulinarinę edukacinę programą „Zanavykų ragaučius“. Jos metu Jus pasitiks „gaspadinė“ ir jos „mergučės“, kurios supažindins su zanavykiškų patiekalų bei gėrimų istorija, mokins vietinės šnektos ir net susodins už stalo pagal unikalias krašto tradicijas!

Vėlai vakare grįžimas į Vilnių.

 Kelionės kaina asmeniui 40 €
Vaikams iki 12 metų kaina 35 €

Į kelionės kaina įskaičiuota:
- kelionė patogiu autobusu iš Vilniaus (iš kitų miestų kaina pagal užklausą)
- gido – kelionės vadovo paslaugos visos kelionės metu
- ekskursinė programa
- vietinių gidų paslaugos
- gidų sistemų įranga (ausinukai)
- edukacinė programa (su maitinimu) „Zanavykų ragaučius“

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- įėjimo bilietai į mokamus objektus* ~10 € ( vaikams – 7 €)
- asmeninės išlaidos

Papildoma informacija:
- objektų lankymo eiliškumas ir bilietų kainos gali keistis;
- muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Datos ir kainos
2020-09-27 Išvykimas
40.00 € Kaina
14 vt. Liko vietų
Susisiekite