Kruizas Dunojumi - imperatoriškoji Viena 3 d.

Varšuva - Melkas - **Kruizas Dunojaus Upe – Viena - Olomoucas

Kelionės privalumai
 • ...Varšuva, ji kitokia, nepanaši nei į vieną kitą matytą miestą. Tai miestas, kurį reikia atrasti.
 • Grožėkitės Dunojaus pakrantėmis ir klausykitės Štrauso melodijų plaukiant laivu Dunojumi.
 • Pasivaikščiokite po Vieną: rafinuotos romantikos miestą.
1 diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykimas į Lenkijos sostinę *Varšuvą, vadinamą miestu feniksu. Ekskursija pėsčiomis po Varšuvos senamiestį: Karalių pilis – buvusios Lenkijos karalystės simbolis (čia 1791 m. buvo pasirašyta pirmoji Europoje Konstitucija), Pilies aikštė su karaliaus Žygimanto III-ojo Vazos kolona, Šv. Jono krikštytojo katedra, kurioje palaidoti paskutinieji Mozūrijos kunigaikščiai, Senoji turgaus aikštė su miesto simboliu Undinėlės skulptūra, gynybiniai senamiesčio įtvirtinimai, Barbakanas, paminklai mažajam Varšuvos gynėjui ir sukilėlių vadui J. Kilinskiui. Laisvas laikas. Išvykimas iš Varšuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė į Austriją. Atvykimas į Melką, kur aplankomas nuo 1089 metų veikiantis *Melko benediktinų vienuolynas. XI amžiuje Bambergų dinastijos karalius Leopoldas II dovanojo vienuoliams rūmus, o šie juos pavertė įtvirtintu vienuolynu ir visos Austrijos kultūros bei mokslo židiniu. Ekskursijos metu vienuolyno bažnyčioje ir kitose patalpose pamatysite įspūdingas freskas, apsilankysite daugybę viduramžių rankraščių saugančioje vienuolyno bibliotekoje. Po ekskursijos Jūsų lauks **romantiškas plaukimas Dunojumi (iš anksto užsakoma išvyka), grožintis upės pakrantėje išsibarsčiusiais senaisiais kaimeliais su siauromis gatvėmis ir svogūno pavidalo bažnyčių bokštais, viduramžių pilimis, kalnais ir kalvomis, vešliai apaugusiomis vynuogynais ir abrikosų plantacijomis. Pageidaujantys laive galės papietauti, suvalgyti garsiausią Austrijos patiekalą Vienos šnicelį.  Po plaukimo Dunojaus upe išvykimas į *Vieną– imperatoriškosios prabangos, elegancijos ir romantikos miestą. Ekskursija po Vienos senamiestį pėsčiomis: Marijos Teresės aikštė, Hofburgas – didingas Habsburgų dinastijos rūmų kompleksas, liudijantis svarbiausius senosios ir XX a. Austrijos bei Europos įvykius, Maro kolona – paminklas 75 tūkstančiams maro aukų, gotikos šedevras – Šv. Stepono katedra, tapusi svarbiausiu miesto simboliu, garsioji Vienos opera, paminklas genialiajam Mocartui – viena iš pagrindinių kompozitoriaus pagerbimo vietų, antikinę šventovę primenantis parlamentas ir miesto valdžios rezidencija – Rotušė. Laisvas laikas. Grįžimas į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją su trumpais sustojimais poilsiui. Atvykimas į *Olomoucą, istorinę Moravijos sostinę, įkurtą legendinio Julijaus Cezario. Miestas žinomas nuo Romos imperijos laikų, kuomet čia buvo įkurta romėnų tvirtovė. Pažintis su miestu: Šv. Trejybės kolona, įrašyta į UNESCO kultūros paveldą, gotikinė XIV a. bažnyčia, kurioje palaidotas karalius Vaclavas III, miesto rotušė, astronominis laikrodis, Šv. Mauricijaus bažnyčia, barokinis Cezario fontanas. Išvykimas iš Olomouco. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 2800 km


Įskaičiuota į kelionės kainą

 • Kelionė autobusu,
 • 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje dviviečiuose/dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Neįskaičiuota į kelionės kainą

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kelionės draudimu pasirūpink čia), kai kurių vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto transporto bilietai, ausinukų nuoma, miestų turistiniai mokesčiai, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos, papildomos paslaugos, bilietai į mokamus objektus. Miestų mokesčiai – 7 EUR.
 • ** Garsinis gidas visos kelionės metu - 5 EUR.
 • **„Geriausios kainos garantija" paslauga – 10 €/asm.
 • ** Plaukimas Dunojumi laivu ~ 45 EUR. Užsakoma ir mokama agentūroje Lietuvoje. (Dėl iš anksto neįmanomų numatyti aplinkybių, laivo tvarkaraščių pasikeitimo, kelionių organizatorius „GRŪDA" gali pakeisti laivo atplaukimo ir išplaukimo vietas, kelionės datą ar keisti programos eiliškumą).
 • ** Siūlomas papildomas mokamas paslaugas (pvz.: bagažas, ausinukai, mokami objektai, pramogas) bei išvykas būtina užsisakyti ir apmokėti iš anksto perkant kelionę internetu arba agentūroje. Prieš kelionę tokios galimybės gali nebūti, kaina gali kisti.
 • Priemoka už vienvietį kambarį nuo 50 EUR.
 • *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 40 EUR.


Datos ir kainos
2024-04-05 Išvykimas
211.65 €   249.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
2024-05-17 Išvykimas
211.65 €   249.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
2024-06-14 Išvykimas
211.65 €   249.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
2024-07-05 Išvykimas
211.65 €   249.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
Susisiekite