Naujieji Metai Austrijoje Zalcburge 4 d.

Kelionės išskirtinumai

  • Naujuosius sutiksite šurmuliuojančiame senamiestyje, kuriame skamba muzika, o dangų nušviečia įvairiaspalviai fejerverkai
  • Lankysite vieną iš gražiausių Austrijos gyvenviečių, menančios druskų kasyklų laikus – Halštatą

1 diena

Lenkija, Čekija

Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Pietauti sustojate viename iš pakelėje esančių greito maisto restoranų. Vėlai vakare, apie 20 val., atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

2 diena

Diurnšteinas, vyno degustacija ir Zalcburgas

Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate Zalcburgo link. Pasiekiate vynais garsėjantį Vachau slėnį. Vynuogynais apaugęs slėnis dėl savo istorinės ir architektūrinės reikšmės yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Atvykstate į Diurnšteiną. Pamatote 1410 m. įkurtą Augustiniečių vienuolyną. Gėritės grakščia bažnyčios varpine, kuri dėl savo didelio aukščio yra puikus orientyras keliaujantiems Dunojumi. Aplankote *išskirtinai išpuoštą bažnyčią, iš kurios terasos atsiveria nuostabus Dunojaus vaizdas. Pasivaikštote po miestelį. Po ekskursijos siūlome *padegustuoti visame pasaulyje garsių Vachau slėnio vynų. Tęsiate kelionę per Austriją. Vakare, apie 17 val. atvykstate į Zalcburgą. Ekskursija po didžiojo kompozitoriaus Mocarto miesto senamiestį aplankant Getreidegasse – pagrindinę senamiesčio gatvę, apžiūrint Mocarto namą-muziejų, Katedrą, paminklą kompozitoriui, Šv. Petro vienuolyno bažnyčią. Laisvu laiku, siūlome užkopti į Zalcburgo tvirtovę ir nuo kalvos pasigrožėti miesto panorama. Naujuosius sutinkate šurmuliuojančiame senamiestyje, kuriame skamba muzika, o dangų nušviečia įvairiaspalviai fejerverkai lydimi Johano Štrauso kūriniais. Miesto aikštėje, sutinkant Naujuosius metus, vyksta prekyba, kurios metu galėsite paragauti tradicinių patiekalų ir karštųjų gėrimų. Nakvynei į viešbutį Zalcburgo apylinkėse atvykstat apie 2 val. nakties. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~430 km

3 diena

Halštatas

Pusryčiai. Apie 11 val. išvykstate į vieną iš gražiausių miestelių – Zalckamerguto perlą – Halštatą. Tai viena seniausių Austrijos gyvenviečių, menanti druskų kasyklų laikus. Kai kurie šaltiniai šio romantiško, stačių kalnų apsupto miestelio, įsikūrusio ant to paties vardo ežero kranto, pradžią sieja su Akmens amžiumi, kiti su Geležies amžiumi. Romos imperijos laikais Halštatas buvo svarbiu prekybiniu centru. Pavaikščiosite siauromis gatvelėmis, gėrėsitės snieguotomis Dachšteino kalnų viršūnėmis. Laisvas laikas pietums ir išvykstate Čekijos link. Nakvynės viešbutį Brno pasiekiate apie 23 val. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~500 km

4 diena

Čekija, Lenkija

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pakeliui trumpam stabtelite pramankštinti kojas ir papietauti vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate jau po vidurnakčio.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km
Kelionės metu nuvažiuojama ~3110 km.

Į kainą įskaičiuota

  • Kelionė autobusu,
  • 3 nakvynės viešbučiuose,
  • maitinimas – 3 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai),
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • * – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 30 EUR už visus * pažymėtus objektus.
  • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
Datos ir kainos
2021-12-30 Išvykimas
254.15 €   299.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
Susisiekite