Naujieji Metai Gdanske 2 d.

Kelionės išskirtinumai

  • Aplankysite vieną gražiausių Lenkijos miestų
  • Naujuosius Metus sutiksite šurmuliuojančiame miesto senamiestyje

 

1 diena: Gdanskas

Labai anksti ryte ( 5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Vykstate į *Gdanską. Pažintis su vienu gražiausių Lenkijos miestų, kuriame daugybė tiltų, viduramžiškų pastatų raudonais čerpiniais stogais, siaurų vingiuotų gatvelių; pagrindinė Senamiesčio gatvė – Ilgasis turgus su miesto simboliu tapusiu Neptūno fontanu, Rotušė, žavioji krantinė – mėgstama pasivaikščiojimų vieta, alegorinėmis skulptūromis vainikuoti Auksiniai ir labiau rūmus nei vartus primenantys Žalieji vartai, antra pagal dydį (po Kiolno Katedros) ir pati didžiausia Europoje iš plytų pastatyta ankstyvosios gotikos stiliaus *Šv. Mergelės katedra. Po ekskursijos užsiregistruojate viešbutyje ir pasiruošiate vykti į šventę. Naujuosius Metus siūlome sutikti šurmuliuojančiame miesto senamiestyje. Nakvynė viešbutyje Gdansko apylinkėse. Į viešbutį galima grįžti taksi savarankiškai arba autobusu apie 1 val. nakties.

Šiandien nuvažiuojate ~620 km

2 diena: Torunė

Pusryčiai. Apie 10 val. iškeliaujate Lietuvos link. Pakeliui aplankote Torunę, dailiai išsidėsčiusią abipus Vyslos krantų. Torunės senamiestis – unikalus viduramžių dvasia dvelkiantis istorinis ansamblis, įtrauktas į UNESCO saugomų paminklų sąrašą. Originalus gatvių tinklas išliko nepakitęs nuo XIII a. Apžiūrite miesto Rotušę, Torunės pilį, gotikines Šv. Jono ir Šv. Jokūbo bažnyčias, Turgaus aikštę. Torunė garsėja kaip astronomo Mikalojaus Koperniko gimtasis miestas, ekskursijos metu apžiūrite jam pastatytą paminklą. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie vidurnaktį.

Šiandien nuvažiuojate ~780 km
Kelionės metu nuvažiuojama ~1400 km.

Į kainą įskaičiuota

Kelionė autobusu,
1 nakvynė viešbutyje,
maitinimas – 1 pusryčiai (švediškas stalas),
kelionės vadovo paslaugos,
ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 6 PLN (apie 2 EUR) už visus (*) pažymėtus objektus.
Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Datos ir kainos
2021-12-31 Išvykimas
143.10 €   159.00 € Kaina
11 vt. Liko vietų
Susisiekite