Naujieji Metai Romoje 4 d.

Savaitgalio kelionė lektuvu

1 diena: Roma

Skrydis: Vilnius – Roma. Atskridę į oro uostą, *viešuoju transportu vykstate į Romos centrą. Apsistojate viešbutyje. Nakvynė viešbutyje Romoje.

2 diena: Antikinė Roma. Koliziejus

Pusryčiai.~8 val. pradedate pažintį su antikine Roma aplankant ***Koliziejų, dar vadinamą Flavijų amfiteatru, renginių metu talpinusį iki 50000 žiūrovų; Romos forumą, kur kadaise virė kultūrinis, politinis ir dvasinis gyvenimas, stovėjo didingi pastatai, šventyklos, triumfo arkos; ant kurios stovėjo šventykla Jupiteriui, Junonai ir Minervai; aplankoteVenecijos aikštę, grožitės Trajano kolona, vaizduojančia imperatoriaus Trajano kovos su Dakija istoriją.

Lankote Trevi aikštę su didžiausiu fontanu Romoje, Apžiūrite Panteoną arba „visų dievų šventyklą", stebinančią sumanaus architekto Apolodoro Damaskiečio architektūriniais sugebėjimais. Pietūs. Laisvas laikas. Ekskursiją tęsiate į Kapitolijaus kalvą ir pasigrožėsite vaizdais atsiveriančiais nuo jos.~18 val. vykstate į viešbutį. Vakare siūlome naujametinę ***vakarienę restorane arba stebėti kvapą gniaužiančius fejerverkus Romos centre. Nakvynė viešbutyje.


3 diena: Vatikanas. Trastevere rajonas

Pusryčiai. ~10 val. išvykstate į ekskursiją po mažiausią pasaulio valstybę ir katalikybės centrą – Vatikaną. Norintiems, siūlome išgirsti pirmąją Naujųjų Metų Popiežiaus kalbą. Esant galimybei, aplankote didžiausią ir puošniausią katalikų bažnyčią pasaulyje – Šv. Petro baziliką, kurią puošia gausybė neįkainojamų meno kūrinių, ir aikštę. Pietūs. Vykstate į bohemišką Trastevere rajoną, šalia Vatikano palei Tibro upę. Pakeliui praeinate įspūdingą Angelo pilį, gražiausią miesto barokinę Navonos aikštę su Berninio sukurtu „Keturių upių" fontanu. Vakarienė. Trastevere rajonesiauros gatvelės nusėtos mažomis ir jaukiomis kavinukėmis. Rajono širdis – Santa Maria in Trastevere aikštė, pavadinta gražiai viduje dekoruotos viduramžių bažnyčios vardu. Siūlome pasimėgauti skaniais itališkais valgiais ir vynais (už papildomą mokestį).~21 val. vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Grįžtate namo

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko *viešuoju transportu vykstate į Romos oro uostą. Skrydis: Roma – Vilnius.


Į kainą įskaičiuota
Skrydis | Vilnius – Roma – Vilnius, rankinis orlaivio bagažas 1
3 nakvynės | 3* viešbučiuose
Maitinimas | 3 pusryčiai (kontinentiniai)
Ekskursinė programa
Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas | vyksta su grupe iš Lietuvos
1Pagal aviakompanijos taisykles, teiraukitės likus 4 savaitėms iki kelionės

Į kelionės kainą neįskaičiuota
Mokami objektai | turistas moka pats apie 50 € už visus * pažymėtus objektus
Mokama ekskursija | *** Koliziejus – apie 22 €, užsakoma rezervuojant kelionę
Naujametinė vakarienė | *** nuo 110 EUR asmeniui, užsakoma rezervuojant kelionę
Papildomos išlaidos | draudimas, arbatpinigiai, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, ausinukai ekskursijų metu, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos
Gali keistis | kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos
Kambarys | kaina pateikta asmeniui dviviečiame/ dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Priemoka už vienvietį kambarį – 100 €
Skrydis | gali būti su persėdimu

Datos ir kainos
2020-12-30 Išvykimas
509.15 €   599.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
Susisiekite