Naujieji Metai Vienoje 3 d.

Kelionės išskirtinumai

  • Naujuosius Metus sutinkate šurmuliuojančiame Vienos senamiestyje, kurio aikštės tampa viena didele roko, klasikinės, populiariosios, liaudies muzikos scena
  • Grožitės Vienos dangų nušviečiančiais įvairiaspalviais fejerverkais
  • Pavaikštote po šventiškai pasipuošusią Varšuvą
  • Kiekvieną kelionių vadovą daugiau nei 10 000 mūsų keliautojų įvertino puikiai
1 diena: Varšuva

Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Atvykstate į Lenkijos sostinę – Varšuvą, miestą „feniksą", po Antrojo pasaulinio karo prisikėlusį iš pelenų. Ekskursija į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įtrauktame Varšuvos senamiestyje: Karalių rūmai, kuriuos buvo nuspręsta pastatyti kuomet Žygimantas III Vaza perkėlė sostinę iš Krokuvos į Varšuvą 1596 m.; Zigmanto kolona, gotikinė Šv. Jono katedra, įspūdinga Turgaus aikštė su miesto simboliu – Undinės skulptūra, šiaurinį miesto sparną saugojusios Barbakano sienos. Išvykstate Čekijos link. Pakeliui sustojate papietauti vienoje iš Lenkijos pakelės užkandinių. Vėlai vakare, apie 22 val., atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno. Nakvynė viešbutyje.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km

2 diena: Viena

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Vieną. Atvykus, apie 13 val., ekskursija po senamiestį aplankant miesto širdį – Šv. Stepono katedrą, Habsburgų rūmų kompleksą, pasakojantį 600 metų Austrijos–Vengrijos imperijos istoriją, Vienos operą, Parlamentą, Rotušę. Laisvu laiku siūlome aplankyti: *Lobyną, *Imperatoriškuosius apartamentus arba *Dailės galeriją. Gruodžio 31 d. muziejai dirba iki 18 val. Papietauti ir pavakarieniauti galite vienoje iš daugybės miesto kavinių. Būtinai paragaukite garsiojo Vieno štrudelio ir išgerkite puodelį aromatingos austriškos kavos. Naujuosius Metus siūlome sutikti pagal vietinių gyventojų tradiciją – šurmuliuojančiame Vienos senamiestyje, kurio visos aikštės Naujųjų Metų naktį tampa viena didele roko, klasikinės, populiariosios, liaudies muzikos scena arba vienoje iš daugybės jaukių Vienos kavinukių. Nakvynei grįžtate į viešbutį Brno Čekijoje. Viešbutį pasiekiate apie 3 val.

Šiandien nuvažiuojate ~300 km

3 diena: Čekija, Lenkija

Pusryčiai. Apie pietus išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pakeliui trumpam stabtelite pramankštinti kojas ir papietauti vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate jau po vidurnakčio.

Šiandien nuvažiuojate ~1090 km
Kelionės metu nuvažiuojama ~2500 km.


Į kainą įskaičiuota

  • Kelionė autobusu,
  • 2 nakvynės viešbučiuose,
  • maitinimas – 2 pusryčiai (pagerinti kontinentiniai),
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

* – mokami objektai. Turistas moka pats vietos valiuta apie 45 EUR už visus * pažymėtus objektus.
Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Datos ir kainos
2021-12-30 Išvykimas
179.10 €   199.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
Susisiekite