Nepamirštamas savaitgalis Maltoje 4d.

Kelionės privalumai

 • Nica – amžinos šventės miestas, legendinis kurortas, alsuojantis tikra prabanga.
 • Nykštukinis Monakas – Viduržemio jūros perlas, menų ir sodų karalystė.
 • Menininkų meka – Antibai.
 • Kanai. Gyvenimas tai filmas ...
 • Įvairių tautų kryžkelė – Marselis, kitokia Žydroji pakrantė.
3 diena

Pusryčiai. Kelionė į menininkų pamėgtus Antibus ir kino festivalių miestą Kanus (*vykstama vietos transportu). Atvykimas į Antibus – impresionistų pamėgtą Provanso miestelį. Ekskursija Antibuose. Romantiškasis Revely rajonas: siauros gatvelės, viduramžiški namai, arkos, dengti praėjimai; Šv. Marijos katedra; Masenos aikštė su Provansiškuoju turgumi; Antibų pasididžiavimas – ant uolos pastatyta žvaigždės formos tvirtovė; jachtų uostas. Grupės pageidavimu *Pikaso muziejaus, kuriame saugoma didžioji dalis dailininko darbų, lankymas. Išvykimas į  Kanus - prabangiausią ir garsiausią Prancūzijos Rivjeros kurortą. Miesto apžvalga nuo Ševalje de Siuke kalvos: alėjos, uostas, Kruazetės bulvaras, Kanų įlanka. Senojo miesto fragmentai: Notr – Dame d‘Esperance katedra, varpinė, miesto įtvirtinimų liekanos. Garsusis 2,5 km ilgio Kruazetės bulvaras: Festivalių rūmai, prašmatnūs Hiltono, Karltono, Martinezo viešbučiai, parduotuvės, palmės ir auksinis pakrantės smėlis. Laisvas laikas. Vakare grįžimas į Nicą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Laisva diena Nicoje arba pageidaujantiems išvyka į  **Marselį.  Pažintis su vienu seniausių Prancūzijos miestų – įvairių tautų kultūros kryžkele – Marseliu. Tai miestas, kuriame gimė „Marselietė“ - dabartinis Prancūzijos himnas. Esant galimybei, išvyka laivu į Ifo tvirtovę (kukmedžio salą), kurią A.Diuma aprašė romane apie grafą Montekristą. Grėsminga tvirtovė niekada nebuvo naudojama karo tikslams, ji iškart virto kalėjimu. Pažintis su sala ir Ifo tvirtove. Sugrįžus ekskursija po miestą: senasis uostas – miesto širdis, mėgstamiausia Marselio gyventojų pasivaikščiojimų bei vakaro renginių vieta, miesto pasididžiavimas – Dievo Motinos Sergėtojos bazilika, pastatyta ant kalvos, iš kur atsiveria nuostabus vaizdas į miestą. Laisvas laikas, kurio metu siūlome paklaidžioti siauromis Marselio gatvelėmis, pasėdėti tyliuose skvereliuose, užsukti į vieną iš restoranėlių, kurie garsėja specifine savo virtuve, paragauti populiarios žuvienės – bouillabaisse. Vakare grįžimas į Nicą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena
 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Nica – Vilnius,
 • rankinis orlaivio bagažas (pagal aviakompanijos taisykles),
 • 4 nakvynės turistinės klasės viešbutyje su pusryčiais,
 • kelionės vadovo, vykstančio iš Lietuvos,
 • paslaugos, ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Neįskaičiuota į kelionės kainą

 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, pirmenybinis įlaipinimas ir 10 kg svorio bagažas (55 x 40 x 20 cm) – kaina nuo 50 EUR asmeniui,  papildomo registruoto bagažo mokestis (teirautis agentūroje), vietinio transporto bilietai iš/ į oro uostą (grupės pageidavimu už papildomą mokestį užsakome pervežimus), standartinė vieta lėktuve (sedėti kartu) – kaina nuo 36 Eur asmeniui (pirmyn-atgal), bilietai į mokamus objektus, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, asmeninės ir papildomos išlaidos,  miesto transporto bilietai, vietinių gidų paslaugos (ne lietuvių kalba), miesto mokesčiai (apie 3-4 Eur/dienai/asm)., mokami viešbutyje.  

 • MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI:  apie 170 Eur.
 • Priemoka už vienvietį kambarį 149 eurų.
 • ** Išvyka į Marselį užsakoma ir apmokama agentūroje prieš išvykstant į kelionę. Traukinio bilieto kaina ~ 110 EUR. Tikslinama prieš kelionę. Mokama agentūroje Lietuvoje. Lankomi mokami objektai ir vietinio vadovo paslaugos neįskaičiuoti į ekskursijos kainą.
Datos ir kainos
2022-06-23 Išvykimas
679.00 €   699.00 € Kaina
6 vt. Liko vietų
Susisiekite