Savaitgalis Laplandijoje 4 d.

Savaitgalio kelionė lektuvu

1 diena: Rovaniemis

Skrydis: Vilnius – Rovaniemis. Atskridę į oro uostą *užsakytu transportu vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Syöte apylinkėse. | ~170 km.

2 diena: Šunų ferma. Sniegomobilių safaris

Pusryčiai. Laplandija – tai amžinos vaikystės ir stebuklų šalis, kur gyvena Kalėdų Senelis su elniais, danguje mirga šiaurės pašvaistė, o sniege skendi stebuklingos ledo pilys. ~9 val. vykstate į *šunų fermą. Gerdami laplandiškų uogų arbatą, klausotės pasakojimo apie šunų auginimą ir veisimą. Išklausę instruktažo, kaip valdyti kinkinį, sėdate į roges ir smagiai lekiate apšarmojusio miško takais. Pietūs.

Tęsiate pramogas ir vykstate į *sniegomobilių safarį. Šokate ant sniegomobilių ir grožėdamiesi magiškais Laplandijos peizažais smagiai spausdžiate vairalazdę. Užšalusiomis upėmis, miško keliukais kupini įspūdžių ir puikių emocijų lekiate į miško glūdumą. Po įspūdžių gausios dienos ~18 val. sugrįžtate į viešbutį. Sauna Suomijoje — kultas ir neatsiejama gyvenimo dalis. Kiekviename name ar prie jo rasite nors mažą pirtelę. Siūlome pasijusti tikrais suomiais ir pasimėgauti suomiškos pirties malonumais (už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje Syöte apylinkėse. | ~30 km.


3 diena: Ranua zoologijos sodas. Elnių ferma. Santa Klauso kaimelis

Pusryčiai. ~ 8.30 val. vykstate į *Ranua zoologijos sodą. Baltomis sniego kepurėmis pasipuošusiame miške vaikštinėdami mediniais takeliais ir tilteliais, grožitės natūralioje aplinkoje gyvenančiais Arkties gyvūnais: lokiais, lūšimis, pelėdomis... Aplankote *elnių fermą. Susėdę į šiaurės elnių traukiamas roges, leidžiatės į safarį: elniams lėtai risnojant, važiuojate užpustytais tundros takais, mėgaujatės samių vaišėmis ir klausotės smagiai nusiteikusių jų pasakojimų apie elnius. Dalyvaujate oficialioje samių poliarinio rato kirtimo ceremonijoje. Pietūs. Vykstate į Santa Klauso kaimelį. Jei tarptautine (pvz. anglų) kalba parašėte laišką Kalėdų Seneliui adresu – Rovaniemi, Santa Klaus village 96930, Arctice Circle – tai laiškas senelį pasiekė būtent čia. Kaimelyje ranką paspaudžiate tikram Santa Klausui, kurio vardas samiškai skamba itin linksmai – Joulupuki; pašte stebite nuoširdžiai triūsiančius nykštukus, grožitės suomių amatininkų darbais daugybėje suvenyrų parduotuvėlių, išsiunčiate į namus originaliu Klauso spaudu pažymėtą atviruką. ~20 val. sugrįžtate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Syöte apylinkėse. | ~340 km.

4 diena: Grįžtate namo

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko *užsakytu transportu vykstate į oro uostą. Skrydis: Rovaniemis – Vilnius | ~170 km.


Į kainą įskaičiuota
Skrydis | Vilnius – Rovaniemis – Vilnius, rankinis orlaivio bagažas 1
3 nakvynės | 3* viešbučiuose
Maitinimas | 3 pusryčiai (švediškas stalas)
Ekskursinė programa
Lietuviškai kalbantis kelionės vadovas | vyksta su grupe iš Lietuvos
  1Pagal aviakompanijos taisykles, teiraukitės likus 4 savaitėms iki kelionės


Į kelionės kainą neįskaičiuota

Mokami objektai | turistas moka pats apie 290 € už visus * pažymėtus objektus
Papildomos išlaidos | draudimas, arbatpinigiai, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos
Gali keistis | kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos
Kambarys | kaina pateikta asmeniui dviviečiame/ dviviečiame su pristatoma lova kambaryje.
Priemoka už vienvietį kambarį – 150 €
Skrydis | gali būti su persėdimu

Datos ir kainos
2020-12-28 Išvykimas
1007.20 €   1259.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
2021-02-18 Išvykimas
1259.00 €   1259.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
Susisiekite