Savaitgalis Nidoje 2 d.

Nakvynė viešbutyje su pusryčiais!
Kelto bilietai ir įvažiavimo į Kuršių neriją mokestis įskaičiuoti į kainą.

1 diena.
Ryte išvykstame link Klaipėdos. Keltu keliamės į Smiltynę. Važiuodami link Nidos susipažinsime su pamaryje įsikūrusia gražia gyvenviete Juodkrante. Tai viena iš seniausių Kuršių nerijos gyvenviečių ir antroji pagal dydį Neringos mieste. Juodkrantėje pasivaikščiosime po senąjį vilų kvartalą, grožėsimės skulptūrų ekspozicija Kuršių marių pakrantėje bei lankysimės legendomis apipintame Raganų kalne.
Pakeliui sustosime Naglių gamtos rezervate*, kur grožėsimės įspūdingomis Pilkosiomis (Mirusiomis) kopomis, kurios yra įtrauktos į pačių gražiausių vietų Lietuvoje sąrašą. Atvykstame į Nidą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Nidoje ar jos apylinkėse.

Pageidaujantys galės savarankiškai apsilankyti T. Mano muziejuje*, Žvejo sodyboje*, Kuršių Nerijos istorijos muziejuje*, užlipti ant Urbo kalno ir pasigrožėti Nidos švyturiu ar pamatyti Parndižio kopą su įspūdingu saulės laikrodžiu-kalendoriumi.

2 diena. Pusryčiai. Šį pusdienį irgi skirsime nuostabiems Kuršių Nerijos peizažams bei poilsiui. Po pietų išvykstame namų link.

Mokami objektai:

Rašytojo Tomo Mano muziejus ~2,50 EUR/asm., lengvatinis ~1 EUR/asm.
Kuršių Nerijos Istorijos muziejus ~1 EUR/asm., lengvatinis ~0,50 EUR/asm.
Nidos žvejo etnografinė sodyba ~1 EUR/asm., lengvatinis ~0,50 EUR/asm.
(Bendras bilietas į tris muziejus ~3,80 EUR/asm.).
Naglio gamtos rezervatas - ~5 EUR/asm.

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė autobusu; 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelto Klaipėda-Smiltynė-Klaipėda bilietai; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma.

Datos ir kainos
Susisiekite