Sekmadienis Anykščiuose 1 d.

Pažintinių kelionių ciklas „Atrask Lietuvą”

2020.09.06. 1 DIENOS KELIONĖ: VILNIUS-ANYKŠČIAI ( Anykščių krašto ritmu )

Šis vienos dienos savaitgalio kelionės maršrutas po Anykščių kraštą - tai pažintinė pramoginė kelionė puikiai tinkanti šeimoms su vaikais ir visiems, pavargusiems nuo rutinos bei norintiems nors trumpam atsigręžti į gamtq...

Ryte išvykimas iš Vilniaus.

Pakeliui į Anykščių miestą sustojimas prie legendomis apipinto Šv. Jono Krikštytojo šaltinio. Atvykus į Anykščius, pirmieji mus pasveikins Šv. Mato bažnyčios bokštai*. Tai -  aukščiausia  bažnyčia (79 m) Lietuvoje. Už papildomą mokestį galima pakilti į 33 m aukštyje įrengtą bažnyčios apžvalgos aikštelę. Įveikę 186 laiptelius, galėsite stebėti nuostabią miesto panoramą po trimis bažnyčios varpais.

Be abejo, Anykščių  traukos centras yra Medžių lajų takas - vienintelis kelias medžių viršūnėmis Baltijos šalyse. Taku eisite 300 metrų ir tolygiai nuo žemės kilsite į 21 metro aukštį virš žemės paviršiaus iki apžvalgos bokšto, iš kur galėsite grožėtis Anykščių šileliu, Šventosios vingiais, lygumomis aplink. Bokšte įrengtas liftas, tad šia pramoga galės džiaugtis ir neįgalieji.  Anykščių šilelyje taip pat pamatysite, kaip atrodo „velnio neštas ir pamestas" garsiausias Lietuvoje Puntuko akmuo. 

Mūsų kelionės metu, turėsite galimybę užsukti į įspūdingą Siauruko muziejų*, kuris veikia siaurojo geležinkelio stoties komplekse. Čia eksponuojamas „Škoda“ garvežys „Kukuška“, kiti siaurojo geležinkelio riedmenys, įvairios ryšio bei signalizavimo priemones. Stotyje yra laukiamoji salė,  tarpukario Lietuvos stoties viršininko kabinetas. Stoties komplekse restauruoti šimtametės stoties pastatai, bėgiai, vandens bokštas, akmenimis grįsta aikštė, traukos priemonės, 96 m ilgio plieninis kniedytas tiltas per Šventąją, sankasos, vandens pralaidos. Tai yra technikos, architektūros, istorijos paminklas, išsaugojęs praėjusio XX amžiaus dvasią. Norintieji galės išbandyti veikiančius eksponatus – rankinę dreziną bei triratį ant bėgių.

Apžiūrėję miestą ir jo įžymybes, keliausite  į Kalitos kalno rogučių trasą. Rogučių trasa* – tai vienintelis toks atrakcionas Lietuvoje – viliojantis nusileisti linksmaisiais kalneliais ir pajusti naujas bei netikėtas emocijas. Rogutės veikia visus metus – tiek vasarą, tiek žiemą. 500 metrų ilgio trasa, kurioje yra 5 posūkiai, tramplynas ir kilpa. Prisisekite saugos diržus ir pagaukite vėją skriedami nuo Kalitos kalno!

Kelionės kaina asmeniui 18 €
Vaikams iki 12 metų kaina 15 €

Į kelionės kaina įskaičiuota:
- kelionė patogiu autobusu iš Vilniaus (iš kitų miestų kaina pagal užklausą)
- gido – kelionės vadovo paslaugos visos kelionės metu
- ekskursinė programa.
-gidų sistemų įranga (ausinukai)

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
·įėjimo bilietai į mokamus objektus* ~7 € (vaikams – 5 €)
·asmeninės išlaidos

Papildoma informacija:
- objektų lankymo tvarka, skaičius ir bilietų kainos gali keistis;
- muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Datos ir kainos
2020-09-06 Išvykimas
18.00 € Kaina
15 vt. Liko vietų
Susisiekite