Apie mus

UAB Mano turas – jau nuo  2005 m. veikiantis kelionių organizatorius, siūlantis išvykstamojo, vietinio ir atvykstamojo turizmo paslaugas.

Sukaupta ilgametė patirtis leidžia dirbti greitai ir efektyviai, o klientams rasti palankiausius sprendimus. Visuomet  ieškome ne tik geriausios kainos, bet labiausiai kliento poreikius atitinkančių pasiūlymų.

Bendradarbiaujame su didžiausiais Lietuvos kelionių organizatoriais – TEZ TOUR  NOVATURAS, ITAKA, CORAL TRAVEL, JOIN UP  bei  daugeliu Lenkijos organizatorių, todėl klientams galime pasiūlyti palankiausias kainas ir plačias pasirinkimo galimybes.

Kiekvienais metais plečiame išvykstamojo ir vietinio turizmo maršrutų pasiūlą. Organizuojame keliones moksleiviams, darbo kolektyvams, piligrimams, draugams ir kt. grupėms. Siekiame, kad mūsų kelionėse klientai  atrastų  pažinimo džiaugsmą, pasisemtų žinių ir motyvacijos.

Džiaugiamės, kad metams bėgant esame subūrę pastovių klientų ratą, o jei ir Jūs ieškote pagalbos planuojant kelionę, susisiekite su mumis ir mes tikrai Jums padėsime!

Susisiekite