Apie mus

Mūsų požiūris į turizmą yra šiuolaikiškas. Turime daug naujų idėjų ir stengiames jas įgyvendinti. UAB Mano turas siūlo ne tik tradicinį Vilniaus ir jo apylinkių lankymą, bet ir gilesnį Lietuvos, jos kultūros bei tradicijų pažinimą. Statistiniai duomenys rodo, kad atvykstantys turistai aplanko tik 20% mūsų šalies vietovių. Mes siekiame sulaužyti tokį stereotipą ir parodyti svečiams kitas įspūdingas Lietuvos vietoves: Biržus, Panevėžį, Kėdainius...

Turizmo bendrovė Mano turas organizuoja įvairiausio pobūdžio keliones (verslo išvykas, komandiruotes, stažuotes, kelionesį muges, parodas, turistines, poilsio, pažintines, maldininkų ir pan. ekskursijas su gidais). Savo klientams siūlome poilsį žymiausiuose pasaulio kurortuose, egzotines keliones, slidnėjimo keliones, pažintines keliones autobusu po Europos šalis. Visos Jūsų svajonių kelionės gali tapti realybe su mūsų pagalba. Naujovė – tai išvykos darbo kolektyvams – alaus keliu, vyno mėgėjams į Anykščius, ekstremalams turai su džipais arba su kartingais, ramaus poilsio mėgėjams – išvykos prie ežerų ar jūros, poilsis ir gydymas Druskininkuose... Mes parengsime optimalų kelionės maršrutą ir kelionei reikalingas transporto priemones, kokybiškai aptarnausime kelionės metu.

Šios turizmo bendrovės tikslas ir veiklos pagrindas – visapusis bendradarbiavimas su visais klientais – įmonėmis, įstaigomis, organizacijomis, individualiais klientais.

Susisiekite