Kelionė į Kuršių Neriją 2d. (su poilsiu viešbutyje)

Kuršių Nerija (su poilsiu viešbutyje). Į paketo kainą ĮSKAIČIUOTA 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais, pietumis ir vakariene.

1 diena
Ryte keliausite į Klaipėdą. Pažintį su vieninteliu Lietuvos uostamiesčiu pradėsite nuo vieno gražiausių mūsų šalyje – Klaipėdos senamiesčio, kuris stebina išskirtine pastatų architektūra, vokiečių laikų palikimu. Senamiesčio gatvelėse  dominuoja vokiečiams būdingas fachverko stilius. Lankydamiesi senamiestyje, gėrėsitės ne tik architektūros paminklais, bet ir mažosiomis skulptūromis. Jos nuo keliautojų slepiasi visur: želdynuose, ant namų sienų, stogų ir krantinėje. Pirmiausia keliausite į miesto širdimi vadinamą Teatro aikštę. Čia išvysite 1912m. įrengtą fontaną su skulptūra, skirta Klaipėdoje gimusio poeto Simono Dacho atminimui. Skulptūra vaizduoja jaunutę basą mergaitę – vieną iš poeto apdainuotų herojų -„Taravos Anikę”. Susipažinsite su jau daugelį metų Klaipėdos senamiesčio traukos vieta tapusia skulptūra – „katinas džentelmeno veidu“, atrasite „paslaptingąjį peliuką“ bei sužinosite, kokias galias jis turi, ir ant kurio namo stogo yra įsikūręs kaminkrėtys.
Apžiūrėsite prie Danės upės žiočių išlikusius pilies rūmų įtvirtinimus, menančius čia XIIIa. stovėjusią medinę Memelburgo kryžiuočių pilį.  Pilies pašonėje pamatysite didžiulę „juodojo vaiduoklio“ skulptūrą, kuri įkūnija vieną iš senųjų Klaipėdos legendų. Danės pakrantėje išvysite ir Klaipėdos miesto simbolį laivą „Meridianą“, kuris upėje ilsisi jau nuo 1969m. Pasigrožėsite įspūdingu neogotikinio stiliaus senojo pašto pastatu su kariljono bokštu. Esant galimybei, pasiklausysite varpų muzikos. Pasivaikščiosite M.Mažvydo alėja, viena gražiausių pėsčiųjų alėjų mieste. Čia išvysite ne tik žaliuojančius želdinius, įrengtus suolelius, bet ir įdomią bronzinio berniuko figūrėlę su Klaipėdos miesto herbu. Po ekskursijos Klaipėdoje persikelsite keltu į Smiltynę. Iš Smiltynės keliausite į Juodkrantę – antrą pagal dydį Kuršių nerijos gyvenvietę. Juodkrantė – jaukus, gamtos apsuptyje įsikūręs miestelis, istorinis-urbanistinis draustinis. Pasivaikščiosite po nedidelį Juodkrantės centrą Kuršių marių pakrantėje. Aplankysite unikalią Juodkrantės vėtrungių galeriją, kurioje susipažinsite su pamario kraštui būdingų vėtrungių istorija. Vėliau keliausite į aukštą ir medžiais apaugusią kopą, vadinamą Raganų kalnu. Pasak legendos, kadaise ant kalno puotas keldavo raganos ir velniai, čia lankydavosi net pati vyriausioji ragana Ragė, todėl ši vieta ir buvo pavadinta Raganų kalnu. Pasivaikščiosite, pasigrožėsite ant kalno sustatytomis medinėmis skulptūromis. Toliau keliausite Naglių gamtinio rezervato link. Pakeliui, tik išvažiavę iš Juodkrantės, pamatysite pilkųjų garnių ir  kormoranų stebyklą. Naglių gamtiniame rezervate išvysite vieną įspūdingiausių Kuršių nerijos vietų – Mirusias kopas. Jos taip pavadintos todėl, kad kadaise po savimi palaidojo (užpustė smėliu) net keletą gyvenviečių. Naglių kaimo gyventojai nuolat keldavosi iš vienos vietos į kitą, o galiausiai apleido šią vietovę. Išskirtinį rezervato kraštovaizdį galite išvysti tik žingsniuodami Naglių pažintiniu taku. Čia įrengti riboženkliai, pusė trasos driekiasi mediniu takeliu, kita – per vėjo pustomą smėlį. Tako pabaigoje pasieksite Agilos kopą (53 m aukščio), nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas į Kuršių marias. Pasimėgavę nenusakomo grožio gamtos peizažais, vyksite į didžiausią Kuršių nerijos gyvenvietę – Nidą. Laisvas laikas. Poilsis prie jūros.  Nakvynė poilsio namuose/viešbutyje.
2 diena
Pusryčiai. Pažintį su Kuršių nerija baigsite pasivaikščiojimu pažintiniu taku į Parnidžio kopą, vieną iš Kuršių nerijos gamtos stebuklų. Dėl savo įspūdingo aukščio (52 m virš jūros lygio) ir grožio Parnidžio kopa tapo viena mėgstamiausių Kuršių nerijos lankytojų vietų. Užkilus ant kopos atrodo, jog saulė kyla ir leidžiasi vandenyje. Dalis kopos yra apželdinta, o dalis natūraliai pustoma ir formuojama vėjo bei smėlio. Pietuose išvysite šešėliais išmargintas keliaujančias kopas, susiformavusias dėl žmogaus veiklos dar XVII–XVIIIa. Pažvelgę į šiaurę, pamatysime XIX a. pasodintą kalnapušių kilimą, kuris buvo skirtas keliaujančioms kopoms suvaldyti. Pakilę ant Parnidžio kopos, pamatysite Saulės laikrodį - kalendorių, kuris iškilo 1995 m. pavasarį ir buvo skirtas Nepriklausomybės atkūrimui paminėti. Statinio aukštis siekia net 12 m (2 m po žeme). Parnidžio kopa – vienintelė vieta Lietuvoje, idealiai tinkanti tokiam laikrodžiui, nes nuo čia atsiveria platus horizontas. 2011 m. buvo sukurtos dar trys skulptūros, simbolizuojančios svarbius gamtos įvykius: žiemos saulėgrįžą, pavasario ir rudens lygiadienius.


Įskaičiuota į kelionės kainą
  • Kelionė autobusu,
  • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais, pietumis ir vakariene,
  • kelto į Kuršių Neriją bilietai,
  • įvžiavimo į Kuršių Neriją mokesis,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Neįskaičiuota į kelionės kainą

  • Arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos. 
Datos ir kainos
2020-10-24 Išvykimas
200.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
Susisiekite