Nuo Pažaislio iki Kačerginės ir Birštono "Ponų" kurortų

1 DIENOS KELIONĖ „NUO PAŽAISLIO IKI KAČERGINĖS IR BIRŠTONO „PONŲ“ KURORTŲ“
Kelionės išskirtinumai: Bijūnų žydėjimas Kauno Botanikos sode!


8:00 - išvykimas iš Vilniaus (Laisvės pr.60, Spaudos rūmai).

Savo išvyką pradėsime nuo Pažaislio vienuolyno architektūrinio ansamblio.  Jis laikomas vienu gražiausių brandžiojo baroko pavyzdžių Šiaurės ir Rytų Europoje. Sužinosime apie vienuolių kamaldulių gyvenimo ypatumus, apie Pacų giminę, pamatysime eremo namelius ir Venecijos bažnyčias primenančią  Pažaislio šventovę.
O koks birželis be gėlių? Būtinai užsuksime į Kauno Botanikos sodą. Ekskursijos metu  susipažinsime su šios vietos istorija nuo Aukštosios Fredos dvaro, Kauno tvirtovės laikotarpio iki šių dienų augalų kolekcijų įrengimo. Ne tik apžiūrėsime seniausius, įdomiausius ir rečiausius medžius, oranžeriją, gėlynus, bet ir turėsime progą pasigrožėti nuostabiais  bijūnais – birželio mėnesio simboliu.

 

Toliau mūsų laukia žavus Kačerginės miestelis – Kauno rajono panemunės puošmena – įsikūręs kairiajame Nemuno upės krante, yra vienas jauniausių LR miestelių. Miestelio statusas jam buvo suteiktas tik 1997 m., bet jau nuo pat XX a. pr. Kačerginė garsėjo kaip vasarvietė. Sveika, graži aplinka, sausas pušyno oras traukė pirmuosius vasarotojus. Žinoma, kad 1906 m. čia atostogavo rašytojas J. Biliūnas. Kiti garsūs Kačerginės vasarotojai – prof. J. Jablonskis, kompozitoriai S. Šimkus ir J. Naujalis. 1933 m. Kačerginei suteiktas oficialus vasarvietės statusas, o kurorto populiarumą lėmė gamtinės sąlygos ir laikinosios sostinės artumas.
Sekanti stotelė – Birštonas – dar vienas garsus  kurortas, įsikūręs ant Nemuno kranto.
Dalyvausime ekskursijoje po miestą, aplankysime mineralinio vandens šaltinius, pasivaikščiosime po Vytauto ir miesto parką, taip pat turėsime galimybę išbandyti  sveikatingumo  S. Kneipo takelius bei mineralinio vandens garavimo bokštą. Ekskursiją tęsime kopdami į aukščiausią Lietuvoje Birštono apžvalgos bokštą. Bokšto apžvalgos aikštelė – 45 m aukštyje, viso bokšto aukštis – 55 m. Kylant į bokštą, įrengtos šešios atokvėpio vietos, iš kurių galėsime pasigrožėti vaizdais: Nemuno upės kilpomis, aukštais šlaitais, raguvomis bei atodangomis...

Po smagios ekskursijos grįžtame namo.

Kelionės kaina asmeniui 30 €
Kelionės kaina vaikui iki 12 m. 25 €


Į kelionės kainą įskaičiuota :

 •  kelionė turistinės klasės autobusu
 • kelionės vadovo - gido paslaugos
 • vietinių gidų paslaugos
 • ekskursinė programa
 • gidų sistemos įranga (ausinukai)

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 •  asmeninės išlaidos
 • įėjimo bilietai suaugusiesiems – 11 €
 • vaikams ir senjorams – 5  €

 

Papildoma informacija:

 • objektų lankymo eiliškumas gali keistis;
 • muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • kelionės metu prašome laikytis saugaus atstumo, higienos ir kt. karantino taisyklių.
Datos ir kainos
2021-06-12 Išvykimas
30.00 €   35.00 € Kaina
5 vt. Liko vietų
Susisiekite