Pas šeichus ir sultonus | Pažintinė kelionė lėktuvu 8 d.

Lėktuvo bilietai į kainą įskaičiuoti!
Lietuviškai kalbantis gidas

Dubajus • Abu Dabis • Al Ainas • Nizva • Džabrinas • Al Hamra • Maskatas • Dubajus
Nepamirštama kelionė, kurioje susijungia modernumas ir tradicijos, prabanga alsuojantys prekybos centrai ir spalvingi turgūs su unikaliais gaminiais. Kelionės maršrutas vingiuoja per Palmių salomis garsėjantį Dubajų ir vieną turtingiausių pasaulio vietų – įspūdingajį Abu Dabį. Taip pat aplankomas paslaptingasis Omanas ir dabartinė jo sostinė – Maskatas bei oazės miestu vadinama Nizva. Džipų safaris – kelionė, kurios metu, be pašėlusio pasivažinėjimo dykumoje, pamatysite ir vaizdingą saulėlydį. Patirkite nepakartojamą nuotykį ir ilgam prisiminkite nuostabias žalias oazes, įspūdingas mečetes ir spalvingus turgus.


  • modernus Dubajus ir įspūdingas Abu Dabis
  • Omano sostinė – Maskatas
  • Nizva – miestas oazė
  • džipų safaris dykumoje

KELIONĖS PROGRAMA


1. DIENA.
Skrydis į DUBAJŲ. 

2. DIENA. DUBAJUS
Atvykimas į Dubajų. Pervežimas į viešbutį. Pusryčiai. Po pietų apžvalginė ekskursija po DUBAJŲ. Aplankomas Dubajaus stebuklų sodas (Dubai Miracle Garden) arba Drugelių sodas (Butterfly Garden). Pravažiuojama pro Džiumeiros palmės rajoną. Pasivaikščiojimas po Dubajaus Venecija vadinamą Madinat Džiumeiros rajoną. Sustojama prie Žydrosios mečetės, Atlantis viešbučio įsikūrusio dirbtinėje Džiumeiros palmės saloje, moderniame Marinos rajone, garsėjančiame dangoraižiais, prabangiais apartamentais ir viešbučiais. Laisvas laikas didžiausiame pasaulyje prekybos centre Dubai Mall. Pasirinktinai (už papildomą mokestį vietoje): pakilimas į aukščiausio pasaulyje pastato - Burj Khalifa 124 aukštą, iš kur atsiveria nuostabi miesto panorama. Grįžimas į viešbutį, vakarienė ir nakvynė.

3. DIENA. ABU DABIS – AL AINAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Išvykimas į ABU DABĮ – Jungtinių Arabų Emyratų sostinę. Apsilankymas vienoje didžiausių mečečių pasaulyje – Šeicho Zaido mečetėje, kurioje telpa apie 40 000 žmonių; „Paveldo kaime“ – muziejuje po atviru dangumi, kuris supažindina su vietos gyventojų buitimi ir gyvenimo būdu iki šalyje buvo atrasta nafta. Kelionė tęsiasi pravažiuojant išskirtinį Corniche rajoną, kuriame telkiasi baltos, tviskančios mečetės, stikliniai dangoraižiai ir elegantiški apartamentai; sustojama nusifotografuoti prie garsiojo „Emirates Palace“ viešbučio; taip pat paravžiuojama Saadiyat sala, Yas sala, kurioje yra Formulės 1 trasa ir vienintelis pasaulyje „Ferrari“ pramogų parkas. Laisvas laikas Yas Mall prekybos centre. Išvykimas į Al Ainą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4. DIENA. AL AINAS - NIZVA
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Pažintis su vienu seniausių Jungtinių Arabų Emyratų miestų - Al Ainu. Tūkstančius metų tai buvo svarbi stotelė karavanams, keliaujantiems Artimųjų Rytų prekybos keliais. Apsilankymas didžiausiame šalies kupranugarių turguje. Sustojimas prie Al Ain rūmų ir prie vieno didžiausių šalyje - Džahili forto. Išvykimas į OMANĄ. Omano sienos kirtimas. Kelionė į NIZVĄ. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5. DIENA. NIZVA - MASKATAS
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Apžvalginė ekskursija po Nizvą. Apsilankymas Nizvos turguje, kuris garsėja vietiniais sidarbo ir vario gaminiais. Sustojmas prie Nizvos forto. Apsilankymas Džabrino pilyje – įspūdingoje Omano tvirtovėje. Tai vienas iš Omano fortų, kurio gynybinės sienos slepia daug paslapčių. Pravažiuojama pro Bahla kaimą. Pasivaikščiojimas po Al Hamrą ir įspūdingas palmių giraites. Išvykimas į Maskatą. Vakarinė apžvalginė ekskursija Maskate, kurios metu sustojama prie Al Džalali forto, Al Mirani forto, Al Alam rūmų, Karališkojo operos teatro, kuris laikomas vienu techniškai pažangiausių operos teatrų pasaulyje. Pravažiuojama Muttrah Corniche promenada, besitęsiančia maždaug 3 km palei pakrantę, su vaizdu į senąjį Maskatą, įskaitant Muttrah mečetę, kurios išskirtinis bruožas yra mėlynas kupolas. Kiekvieną vakarą promenada prisipildo gyventojų ir keliautojų, besilankančių baruose ir restoranuose. Apsilankymas tradiciniame Muttrah Souq turguje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6. DIENA. MASKATAS – DUBAJUS
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Apsilankymas Sultono Kabuso didžiojoje mečetėje, kuri išsiskiria nepaprasta architektūra. Pastatas išlaiko tobulą pusiausvyrą tarp estetikos, kultūros ir giliai įsišaknijusių islamo tradicijų. Išvykimas į DUBAJŲ. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7. DIENA. DUBAJUS
Pusryčiai. Pažintis su senuoju Dubajaus Al Bastakiya rajonu, kuriame įsikūrę garsieji aukso ir prieskonių turgūs. Pasiplaukiojimas abra - tradiciniu laiveliu - vandens taksi, po Dubai Creek įlanką, kurios metu galėsite pasigrožėti Deiros rajono vaizdais. Po pietų – safaris džipais, kurio metu laukia įspūdingas pasivažinėjimas džipais po dykumą, saulėlydis ir vakarienė dykumoje. Nakvynė viešbutyje.

8. DIENA. Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Vilnių.

PASLAUGOS


Į kainą įskaičiuota
• Skrydžiai: Vilnius – Dubajus – Vilnius (gali būti su persėdimu), rankinis ir registruotas bagažas
• Apgyvendinimas: 6 nakvynės*** viešbučiuose, dviviečiai numeriai (galima 1 papildoma lova) su vonios kambariais
• Maitinimas: 7 pusryčiai, 6 vakarienės, įskaitant vieną vakarienę dykumoje
• Eksursinė programa
• Pervežimai autobusu/mikroautobusu vietoje
• Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos


Į kainą neįskaičiuota
• Įėjimo bilietai į lankomus objektus apie 150 EUR/asm. Keliautojas moka pats vietoje (kainos gali keistis priklausomai nuo sezoniškumo).
• Privalomas turizmo mokestis (mokamas vietoje viešbutyje): apie 5 EUR para/už kambarį.
• Jungtinių Arabų Emyratų ir Omano sienos kirtimo mokesčiai: apie 10 EUR/asm. Mokama kertant sieną.
• Pasirinktinai, už papildomą mokestį vietoje (apie 48 EUR asmeniui): pakilimas į Burj Khalifa 124 aukštą.
• Gėrimai vakarienių metu.
• Gydymo išlaidos ir draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.
• Arbatpinigai.
• Asmenininės išlaidos.

PASTABOS

1. Gali keistis programos dienų ar lankomų objektų eiliškumas, mokamų objektų skaičius ar kainos
2. Skrydžiai gali būti su persėdimu
3. Viza: Lietuvos Respublikos piliečiai gali atvykti į Jungtinius Arabų Emyratus ir be vizos ir būti šalyje 90 dienų. Lietuvos Respublikos piliečiams, vykstantiems į Omaną turistiniais tikslais ne ilgesniam kaip 14 dienų laikotarpiui, Omano vizos nereikia.
4. Įvažiuojančio į šalį asmens pasas turi galioti ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos.
5. Lankantis religinėse vietose būtina tinkama apranga: pridengti keliai ir pečiai, moterims taip pat pridengti plaukai.

Datos ir kainos
2024-11-23 Išvykimas
1559.00 €   1799.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
2025-01-23 Išvykimas
1569.00 €   1809.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
Susisiekite