Savaitgalis Lietuvos pajūryje aplankant Pamario kraštą 3 d.

Rusnė - Švėkšna - Ventės Ragas - Nemuno delta - Palanga - Kretinga - Klaipėda
Nakvynės viešbutyje su pusryčiais Klaipėdoje

  • Pažintis su vasaros sostine Palanga ir poilsis prie Baltijos jūros! 
  • Aplankysite romantišką Pamario kraštą - lietuviškąją Veneciją ir Ventės Ragą!
  • Plaukiosite laiveliu Kuršių mariomis ir Nemuno delta.
  • Ekskursija ir laisvalaikis Klaipėdoje.
  • Aplankysite grafų Tiškevičių dvaro rūmus Kretingoje

1 diena. Keliaujame į gamtine įvairove ir sudėtinga istorija  išsiskiriantį Pamario kraštą, kuris iki šių dienų vis dar puoselėja Didžiosios ir Mažosios Lietuvos etninių regionų kultūrą. Vykstame į Švėkšną – Šilutės rajono miestelis, kuriame aplankysime gotikinio stiliaus raudonų plytų bažnyčią, senąjį Švėkšnos dvaro sodybos kompleksą ir vieną gražiausių Žemaitijos parkų. Toliau vykstame į Rusnę - vienintelį Lietuvos miestelį saloje, įsikūrusį Nemuno deltoje tarp Skirvytės ir Atmatos upių. Jei bus galimybė, lankysimės etnografinėje žvejo sodyboje*. Vykstame į Ventės ragą - tikrą rojaus kampelį gamtos mylėtojams. Tai labiausiai į vakarus nutolęs Šilutės rajono taškas. Aplankysime paukščių žiedavimo stotį*, apžiūrėsime ornitologijos muziejų, išdailintais ketaus ornamentais geležiniais laiptais kopsime į jau šimtą metų veikiantį švyturį. Keliausime į romantišką Mingės (Minijos) kaimą, kuris dėl savo unikalaus gamtovaizdžio vadinamas „Lietuviškąja Venecija“. Laiveliu plaukiosime* Nemuno delta ir Kuršių mariomis, pageidaujantys galės paragauti šio krašto virtuvės pasididžiavimo – žuvienės*. Po turiningai praleistos dienos vykstame nakvynei į viešbutį Klaipėdoje arba jos apylinkėse.

2 diena. Po pusryčių išvykstame į Palangą. Atvykus Jūsų lauks apžvalginė ekskursiją po vasaros sostinę. Laisvas laikas poilsiui ir maudynėms, pageidaujantys galės apsilankyti Tiškevičiaus dvaro rūmuose* esančiame gintaro muziejuje ir botanikos parke. Palangos botanikos parko plotas siekia iki 100 ha. su medelynais, pievomis, gėlynais, vandens telkiniais. Taip pat kas pageidaus, galės apsilankyti ir Birutės kalne, tai aukščiausia Palangos kopa jau nuo XVII a. pažymėta visuose stambesniuose žemėlapiuose. Birutės kalno pavadinimas siejamas su  romantiška legenda apie šventą ugnį kūrenusią vaidilutę Birutę, kunigaikščio Kęstučio žmoną ir Vytauto motiną. Būnant Palangoje privaloma aplankyti Palangos tiltą! Po puikiai praleistos dienos vykstame pavakarieniauti į visų pamėgtą pramogų kompleksą „HBH“*. Nakvynei grįžtame į tą patį viešbutį.

3 diena. Pusryčiai.  Vykstame į Kretingos grafų Tiškevičių XIX a. dvaro rūmus*. Rūmuose nuo 1992 metų veikia Kretingos muziejus, kurio eksponatai pasakoja apie buvusią Tiškevičių šlovę. Kretingos dvaro sodyba ir parkas plyti 38,5 ha plote. Parko medynų daugumą sudaro klevai, liepos, ąžuolai ir kaštonai. Vėliau vykstame į Klaipėdą. Mūsų lauks ekskursija po uostamiestį. Susipažinsime su seniausiu Lietuvos miestu, jo istorija. Pasivaikščiosime jaukiais menininkų kiemeliais. Laisvas laikas, kurio metu galėsite apsilankyti laikrodžių muziejuje*, pavalgyti ar išgerti puodelį kavos jaukioje senamiesčio kavinėje. Vykstame namo.

Mokami objektai:

  • Vietinis gidas Rusnėje ~20 EUR/grupei.
  • Etnografinė žvejo sodyba-muziejus Rusnėje ~1 EUR/asm., lengvatinis ~0,50 EUR/asm.
  • Ornitologinės stoties paukščių migracijos ekspozicija ~3 EUR/asm., lengvatinis ~ 2 EUR/asm. Ekskursija su vietiniu gidu ~10 EUR/grupei.
  • Ekskursija po tinklais Ventės rage ~1 EUR/asm.,  lengvatinis ~0,50 EUR/asm.
  • Pasiplaukiojimas laivu po Kuršių marias ~150-200 EUR/grupei (priklauso nuo grupės dydžio),  žuvienė laive ~4 EUR/asm.


Į kelionės kainą įskaičiuota
kelionė autobusu; 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.


Į kelionės kainą neįskaičiuota
(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma, vakarienė HBH.

Pastabos
objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; kelionės metu bus sudaryta galimybė papietauti ir pavakarieniauti arba įsigyti maisto.

Datos ir kainos
2020-07-17 Išvykimas
139.00 €   139.00 € Kaina
14 vt. Liko vietų
2020-08-07 Išvykimas
139.00 € Kaina
9 vt. Liko vietų
2020-10-02 Išvykimas
129.00 € Kaina
15 vt. Liko vietų
Susisiekite