Slidinėjimas Slovakijos Tatruose 5 d. (Jasna)

Populiari kelionė! Pradedantiesiems - nemokamos slidinėjimo slidėmis pamokos!
SKI PASUS galite įsigyti pigiau, pirkdami ON-LINE www.gopass.sk

  • 5 dienų slidinėjimo kelionė į geriausią Slovakijos slidinėjimo kurortą - Jasna: 49 km trasų, 30 keltuvų;
  • Lietuviškai kalbančio kvalifikuoto instruktoriaus nemokamos slidinėjimo slidėmis pamokos;
  • Maudynės terminiuose baseinuose.

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Vakare atvykstame į Liptovsky Mikulaš miestelį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje.


2 - 3 dienos. Pusryčiai. 8:30 val. išvykstame į geriausią Slovakijoje ir visoje Rytų Europoje slidinėjimo kurortą Jasna (www.jasna.sk). Inventoriaus nuoma*, susipažinimas su trasomis. Nemokamas slidinėjimo slidėmis instruktažas pradedantiesiems. Jasna slidinėjimo kurorte yra apie 49 km įvairaus sudėtingumo trasų, iš kurių 30 km padengtos modernia dirbtinio sniego gaminimo sistema, veikia 30 keltuvų.  Slidinėjama kurorto šiauriniame ir pietiniame šlaituose. Šiaurinėje Chopok kalno dalyje, šalia „Otupne“ keltuvo, veikia sniego parkas. Šis slidinėjimo kurortas tinka tiek pradedantiems, tiek pažengusiems slidininkams. Slidinėjame iki 16 val. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Slidinėjimas Jasna kalnų kurorte. Inventoriaus grąžinimas, krikštynų apeigos naujokams, atsisveikinimas su kalnais. Maudynės Bešeniovo terminiuose baseinuose*. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Anksti ryte išvykstame iš Slovakijos. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota
kelionė patogiu autobusu; slidinėjimo inventoriaus gabenimas; 4 nakvynės pasirinktame viešbutyje su nurodytu maitinimu; kelionės vadovo paslaugos; kelionės dokumentų sutvarkymas; kiekvieną dieną nuvežimas iki slidinėjimo trasų ir atgal; 2 slidinėjimo slidėmis pamokos pradedantiesiems.


Į kelionės kainą neįskaičiuota
kurorto rinkliava (privaloma); slidinėjimo abonementas; slidinėjimo inventoriaus nuoma nuo 15 EUR dienai; medicininių išlaidų ir civilinės atsakomybės draudimas; bilietai į mokamus objektus ~ 24 EUR;

Pastabos: slidinėjimo abonementą pirkite tik įsitikinę, kad kelionė tikrai įvyks, likus iki išvykimo ne daugiau kaip 10 dienų; apgyvendinimą viešbutyje Janošik galime garantuoti tik po užsakymo patvirtinimo.

Kelionės priemokos​

4 vakarienės gyvenant KLAR 3* viešbutyje

30,00 €  

Kurorto rinkliava
vaikui nuo 10 m. ir suaugusiam (privaloma)

4,00 €    Datos ir kainos
2020-02-05 Išvykimas
269.10 €   329.00 € Kaina
17 vt. Liko vietų
2020-02-12 Išvykimas
269.10 €   329.00 € Kaina
15 vt. Liko vietų
2020-03-11 Išvykimas
269.10 €   329.00 € Kaina
19 vt. Liko vietų
Susisiekite