Slidinėjimas Zakopanėje (Bialka Tatranska) 5 d.

  • Puikus 3* viešbutis miesto centre!
  • Trys slidinėjimo dienos!
  • Puiki kelionė pradedantiesiems slidininkams!
  • Galimybė užsisakyti slidinėjimo instruktorių pradedantiesiems
  • Puikus pasiūlymas šeimai su vaikais
  • Trys slidinėjimo dienos viename geriausių Lenkijos slidinėjimo centrų
  • Atgauti jėgas po slidinėjimo galėsite terminiuose baseinuose
  • Ekskursija senojoje Lenkijos sostinėje - Krokuvoje

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Sustojimas pietums. Atvykstame į viešbutį Naująjame Targe. Nakvynė.

2-4 diena Pusryčiai. 08:30 išvykstame į Bialka Tatranzka (https://bialkatatrzanska.pl/) slidinėjimo kurortą. Tai yra didžiausias slidinėjimo kurortas Podhale regione. Bialka Tatranska puiki vieta slidinėti tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems slidininkams. Čia rasite apie 14 km įvairaus sudėtingumo trasų, jos kruopščiai prižiūrimos, reikalui esant dirbtinai padengiamos sniegu. Slidinėjimo kurorte rasite slidinėjimo mokyklą, inventoriaus nuomos punktą, terminius baseinus ir daug jaukių kavinių, kur galėsite sušilti. Antrosios dienos vakarą siūlome apsilankyti ir atgauti jėgas Bialka Tatranzka esančiuose terminiuose baseinuose Terma Bania* (https://www.termabania.pl), galėsite rinktis iš trijų zonų – poilsio, saunų ir pramogų. Slidinėjame iki 17 val. Grįžtame į viešbutį, nakvynė.

5 diena Pusryčiai. Vykstame į „Lenkijos deimantu“ vadinamą senąją sostinę Krokuvą, kurios istorinis centras yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Trumpa apžvalginė ekskursija* pėsčiomis su vietiniu gidu ir laisvas laikas Krokuvos senamiestyje. Apžiūrėsime ant Vavelio kalvos esančius XVI a. Karališkuosius rūmus ir Vavelio katedrą, kurioje yra palaidota daug iškilių Lenkijos žmonių, taip pat ir karalius Jogaila. Turgaus aikštėje pamatysime Švč. Mergelės Marijos bažnyčią, miesto rotušės bokštą, turgaus halę „sukiennice“ ir paminklą A. Mickevičiui. Laisvas laikas. Kelionė per Lenkiją. Sustojimas pietums. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą. 


Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė patogiu autobusu; kelionės vadovo paslaugos; slidinėjimo inventoriaus gabenimas; 4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais; kelionės dokumentų sutvarkymas; kiekvieną dieną nuvežimas iki slidinėjimo trasų ir atgal.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

slidinėjimo abonementas; slidinėjimo inventoriaus nuoma nuo 50 PLN dienai; ekskursija Krokuvoje  ~ 15 PLN; medicininių išlaidų ir civilinės atsakomybės draudimas; apsilankymas terminiuose baseinuose nuo 89 PLN.

Pastabos

objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Nuolaidos
10 asmenų grupei - 10-ajam asmeniui -80%
Keliaujantiems šeštą ir daugiau kartų -12%
Keliaujantiems ketvirtą - penktą kartą -10%
Keliaujantiems trečią kartą -7%
Keliaujantiems antrą kartą -5%
Senjorams (nuo 65 m.) -10%
Vaikams nuo 13 m. ir studentams -5%
Jaunavedžiams -10%

Užsakant kelionę, nuo bazinės kelionės kainos, taikoma tik viena iš nuolaidų. Keliautojai gali rinktis didžiausią jiems tuo metu galiojančią nuolaidą.
Nuolaidos netaikomos kelionės priemokoms ir draudimui.

Datos ir kainos
2024-02-14 Išvykimas
376.00 €   399.00 € Kaina
6 vt. Liko vietų
2024-02-21 Išvykimas
376.00 €   399.00 € Kaina
15 vt. Liko vietų
Susisiekite