Slovakijos kalnai ir poilsis Pieninų nacionaliniame parke 6 d.

Kelionės išskirtinumai

 • 3 nakvynės Pieninų nacionaliniame parke
 • Kelionė aktyvaus poilsio gamtoje mėgėjams
 • Aplankote istorinius UNESCO saugomus Spišo pilies griuvėsius, tyrinėjate vienus gražiausių Europoje Demanovo urvus, grožitės aukščiausiu pasaulyje mediniu altoriumi.
 • Vakarais mėgaujatės pramogomis nacionaliniame restorane – kolyboje, piknike po atviru dangumi kur klausotės gyvos guralių muzikos ar skanaudami vietinius patiekalus ir degustuodami slovakiškus nacionalinius gėrimus
 • Kiekvieną kelionių vadovą daugiau nei 10 000 mūsų keliautojų įvertino puikiai


1 diena

Lenkija, Slovakija

Labai anksti ryte (3 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Vakare, apie 19:30 val. atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Poprade.

Šiandien nuvažiuojate ~1025 km

2 diena

Tatranska Lomnica ir vakaronė kolyboje

Pusryčiai. Apie 9 val. išvykstate į Tatranka Lomnica. Šios dienos žygis į kalnus prasideda Tatranska Lomnicoje. Pasikėlę *keltuvu į Skalnate Pleso (1771 m), grožitės antra pagal aukštį Aukštųjų Tatrų Lomnicky viršukalne (2634 m). Pageidaujantys dar gali pasikelti *keltuvu į Lomnicky Sedlo ir apžvelgti Tatrus iš 2190 m aukščio. Nuostabūs vaizdai lydės einant kalnų takeliais Smokoveco link. Kalnų trobelėse galite išgerti puodelį arbatos, pasigėrėti nuostabiomis kalnų keteromis ir kriokliais. Vakarą siūlome praleisti nacionaliniame slovakų restorane kolyboje (už papildomą mokestį – apie 20 EUR asmeniui). Kolyboje programa vyksta nuo 19 val. ir trunka apie 2,5 val.. Nakvynė viešbutyje Poprade.

Šiandien nuvažiuojate ~50 km

3 diena

Demanovo urvai, Štrebske Pleso ir Pieninų nac. parkas

Pusryčiai. Apie 9 val.  išvykstate į vienus gražiausių Europoje *Demanovo urvus – įvairiausių formų ir atspalvių stalaktitų bei stalagmitų galerijas ir požeminius ežerus. Vėliau vykstate į Aukštųjų Tatrų Štrebske Pleso kalnų kurortą, įsikūrusį 1355 m aukštyje. Pasikeliate *keltuvu iš Štrebske Pleso iki kalnų namelio Pod Soliskom (1840 m). Pageidaujantys gali užlipti į Predne Solisko viršukalnę (2117 m) ir, gėrėdamiesi nepakartojamais vaizdais, įspūdingu kalno šlaitu nusileisti žemyn. Iš Pod Soliskom *keltuvu nusileidžiate į Štrebske Pleso. Nakvynei viešbutyje Pieninų nacionaliniame parke atvykstate apie 18:30 val..

Šiandien nuvažiuojate ~220 km

4 diena

Pieninų nac. parkas, Spišo pilis, Siva Brada, Levoča, Vrbovo terminiai baseinai ir gėrimų degustacija

Pusryčiai. Šią dieną galite savarankiškai praleisti Pieninų nacionaliniame parke – išsinuomoti dviračius, eiti į kalnų žygius, maudytis viešbučio baseine; Arba apie 9 val.  leidžiatės į dar vieną įspūdžių kupiną kultūrinę kelionę. Vykstate apžiūrėti didžiausio Vidurio Europos pilių ansamblio – *Spišo pilies griuvėsius. Pakeliui trumpam sustojate prie Siva Brada kalvos, kurios šlaituose trykšta net 12 mineralinių šaltinių, o labiausiai ji žinoma dėl buvusio geizerio. Vėliau vykstate į nuostabų viduramžių miestą Levočą. Pasivaikštote po miestelį, o laisvu laiku aplankote *Šv. Jokūbo bažnyčią, garsėjančią didžiausiu pasaulyje mediniu altoriumi ir papietaujate. Dieną baigiate maudynėmis *Vrbovo terminiuose baseinuose. Maudynėms skiriate apie 2,5 val. Vakare siūlome slovakiškų nacionalinių gėrimų degustaciją (už papildomą mokestį – apie 10 EUR asmeniui). Nakvynė viešbutyje Pieninų nacionaliniame parke.

Šiandien nuvažiuojate ~200 km

5 diena

Pieninų nac. parkas, plaukimas Dunajeco upe ir piknikas

Pusryčiai. Poilsis Pieninų nacionaliniame parke. Parkas žavi nuostabiu reljefu, turtinga augalija ir gyvūnija. Apie 9 val. siūlome aplankyti *Raudonųjų kamadulių vienuolyną, ar leistis į žygį mediniais plaustais *Dunajeco upe. Plaukiate gėrėdamiesi Pieninų nacionalinio parko vaizdais. Vakare pageidaujantys galės paskanauti nacionalinių slovakiškų patiekalų ir pasiklausyti gyvos guralių muzikos piknike po atviru dangumi (už papildomą mokestį – apie 20 EUR asmeniui). Nakvynė viešbutyje Pieninų nacionaliniame parke.

Šiandien nuvažiuojate ~50 km

6 diena

Kelionė namo

Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Pietauti sustojate viename iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie 22 val.

Šiandien nuvažiuojate ~900 km

Kelionės metu nuvažiuojama ~2500 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu
 • 5 nakvynės viešbučiuose (3 iš jų nacionaliniame parke)
 • Maitinimas – 5 pusryčiai (švediškas stalas)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Ekskursinė programa

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 90 EUR už visus (*) pažymėtus objektus
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir ¹Alytaus
(¹) – yra papildomų sąlygų
 • Aktyvaus poilsio programa gali kisti priklausomai nuo oro sąlygų.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis
Datos ir kainos
2024-06-04 Išvykimas
395.10 €   439.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
2024-06-18 Išvykimas
395.10 €   439.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
2024-07-23 Išvykimas
395.10 €   439.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
2024-08-08 Išvykimas
395.10 €   439.00 € Kaina
10 vt. Liko vietų
Susisiekite