Kepa kepa duona stebuklinga!

Duonos kepimas, Kaunas  pilis, Šv. Jurgio bažnyčia, Rotušės aikštė, Senasis paštas, Arkikatedra bazilika, Vytauto bažnyčia, Perkūno namai, Vilniaus gatvė ir Laisvės alėja
Kauno rajone, autentiškoje sodyboje, dalyvausime duonos kepimo edukacinėje programoje.  Šeimininkė dalinsis šimtmečiais išsaugotu, duonkubiliuose išnešiotu - stebuklingos duonos receptu. Programos metu šeimininkė pasidalins ne tik duonos, tačiau ir turtingomis istorija Pyplių kaimo vietovės paslaptimis. Bus pasakojamos sunkaus stebuklingos duonos kelio iki mūsų šiandieninio stalo pasakos ir legendos. Pamatysime,  kaip raugiama, maišoma ir kepama naminė duona. Duona, kurios kepimo paslaptis sužinosime programos metu, yra įrašyta į Tautinio Paveldo sąrašą. Visi programos dalyviai dalyvaus kepimo procese, suformuos savo kepaliuką, pašaus jį į autentišką duonkepę krosnį ir iškeptą parsiveš namo. Sužinoję, kuo gi ypatinga Pypliuose kepama duona ir jos paragavę, atsisveikinsime su šeimininke ir pajudėsime link Kauno. Apžvalginės ekskursijos po miestą metu pamatysime Kauno pilį, Šv. Jurgio bažnyčią, Kunigų seminarijos kiemą, Rotušės aikštę, Jėzuitų ansamblį, Šv. Trejybės bažnyčią, Senąjį paštą, Arkikatedrą baziliką, Vytauto bažnyčią, Perkūno namus, Vilniaus gatvę ir Laisvės alėją.


Kelionės kaina:
teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, gidų sistemų nuoma (ausinukai), mokesčiai.

Susisiekite