Pasakiškų tiltų ir lieptų kraštas

Zaraso ežero apžvalgos ratas, Zarasai – miesto centras, Lieptų kaimo pagoniški papročiai ir pramogos.

Pasiekę Gražutės regioninį parką, užsuksime į parko lankytojų centrą. Toliau lankysimės Lieptų kaime Antalieptėje, pasakiškų tiltų ir lieptų krašte. Turėsime galimybę pereiti per pasakišką lieptą virš Šventosios upės užrištomis akimis, o perėję pakliūsime į XIII amžių – pagoniškus laikus, kai deivės ir pasakiškos būtybės žeme vaikščiojo ir su žmonėmis taikiai sugyveno. Dalyvausime teatralizuotoje edukacinėje programoje „Senasis lietuvių tikėjimas, dievai, deivės, mitologinės būtybės", paskanausime pasakiškai gardžių zuikio blynų ir patys kaimiškoje krosnyje išsikepsime lieptainių.

Smagiai praleidę laiką keliausime link Zarasų – vieno gražiausių Aukštaitijos miesto, apsupto melsvų ežerų ir sveikata alsuojančių pušynų. Trumpa apžvalginė ekskursija po miestą. Taip pat apsilankysime Zarasų krašto muziejuje. Po ekskursijos galėsime pasivaikščioti 17 m aukščio apžvalgos ratu. Tai analogo Lietuvoje neturintis architektūros statinys. Nusileidę laipteliais žemyn galėsime keliauti Zaraso ežero pakrantę juosiančiu taku arba patogiai įsitaisyti ant suolelių ir mėgautis kraštovaizdžiais. Po malonaus atokvėpio pajudėsime link namų.

Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.

Susisiekite