Baltijos šiaurė

Ryga: miesto centras, Jugendo kvartalas, Farmacijos muziejus arba Zoologijos sodas. Talinas: Rotušės aikštė, Ilgojo Hermano ir Storosios Margaritos bokštai, Viru vartai, Kadriorgo rūmai ir parkas. Helsinkis: Turgaus aikštė, Tempeliaukio bažnyčia,  Sibelio paminklas ir parkas, Uspenskio katedra, Suomenlina tvirtovė. Tartu Ahhaa mokslo centras, senamiestis.

Trijų arba keturių dienų kelionė

Kelionę pradedame nuo Latvijos sostinės. Ryga – didžiausias miestas Baltijos šalyse, kuris gali pasigirti savo turtinga istorija, nes jis formavosi prekybos kelių sankryžoje. Čia galima pasigrožėti senamiesčiu bei Jugendo kvartalo puošniais namais, apsilankyti muziejuose bei moderniose galerijose. Apžvalginės ekskursijos metu pamatysime  Rygos pilį, evangelikų liuteronų Domo katedrą, Šv. Petro ir Šv. Jokūbo bažnyčias, Rotušės aikštę, pirklių gildijų pastatus, gynybinės sienos likučius, paminklą Brėmeno muzikantams ir Alberto gatvės modernaus stiliaus pastatus. Neįtikėtina, bet šie architektūros šedevrai buvo pastatyti per itin trumpą laikotarpį – nuo 1901 iki 1908 metų. Po ekskursijos po miestą užsuksime į Farmacijos muziejų arba zoologijos sodą.

Iš Rygos keliausime į Taliną. Pamatysime Tompėją, evangelikų liuteronų katedrą, viduramžių rotušę. Apsilankysime apžvalgos aikštelėse, nuo kurių atsiveria įspūdingas vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, pamatysime Ilgojo Hermano ir Storosios Margaritos bokštus, Viru vartus, išgirsime Kadriorgo rūmų istorijas...

 O toliau mūsų laukia kelionė kruiziniu laivu į Helsinkį. Aplankysime Turgaus aikštę, išvysime Uspenskio katedrą, Rotušę, Universiteto centrinius rūmus, prieplauką su spalvingu žuvų turgumi. Prisiminsime Sibelio kūrybą, išvysime jo atminimui skirtą paminklą bei apsilankysime Tempeliaukio bažnyčioje. Pailsėti plauksime į Suomenlinos tvirtovę, pasivaikščiosime jos teritorijoje, pasigrožėsime Baltijos jūros vaizdais ir kruiziniais laivais.

Mūsų kelionės programoje yra ir apsilankymas  Estijos studentų sostinėje Tartu. Šiame mieste yra seniausias Estijoje universitetas, įkurtas dar 1632 metais. Pasivaikščiojimo metu aplankysime Rotušės aikštę, pamatysime Šv. Jono bažnyčią, be abejo, ir universiteto rūmus. Iš Katedros kalvos pasigrožėsime miestu ir XIII a. katedros bei vyskupų tvirtovės paslaptingais griuvėsiais.

Toliau – AHHAA mokslo centro lankymas. Čia interaktyviu būdu įvairaus amžiaus lankytojai turi galimybę susipažinti su mus supančiais reiškiniais, sudalyvauti  moksliniuose eksperimentuose, pakeliauti po Visatą. Laikas čia praeina nepastebimai... O mūsų dar laukia grįžimas namo...


Kelionės kaina:
teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.
Susisiekite