Estijos atradimai

Tartu mokslo centras AHHAA, Talinas: senamiestis, hidrolėktuvų uosto muziejus, Energijos atradimo centras

Dviejų dienų kelionė

Kviečiame keliauti su mumis į Estiją, garsėjančią savo inovacijomis įvairiuose srityse. Kelionė tikrai žada būti nepamirštama ir kupina įspūdžių. Apsilankysime Tartu „AHHAA“ mokslo centre, kur susipažinsime su gamtos mokslų pasaulio paslaptimis ir laimėjimais bei atrasime neįprastą galimybę tuo pačiu metu linksmintis ir įgyti žinių. Laikas čia prabėgs tiesiog akimirksniu! Susipažinę su studentų miestu Tartu keliausime dar į Taliną. Vėl senamiestis? Ne tik, nes pradėsime nuo tikrai įdomių lankytinų objektų. Hidrolėktuvų uosto muziejus sudomins ir žingeidžius vaikus, ir daug ką mačiusius suaugusiuosius. Muziejaus svečiai turės progą susipažinti su daugiau nei 200 eksponatų, o daugelis jų – interaktyvūs, papildyti vaizdo ir garso medžiaga, kompiuterine grafika.
Negana to, apsilankysime Energijos atradimo centre, kur net saulėtą dieną galima pamatyti žaibą. Čia daugiau nei 100 interaktyvių eksponatų pasakoja, kaip veikia įvairūs elektros prietaisai, o centro planetariume galima stebėti žvaigždžių keliavimą Visatoje. O dabar jau galima pasivaikščioti ir po senamiestį. Talinas yra žavus miestas, turintį savo turtingą istoriją, legendas ir be abejo įdomią architektūrą. Pamatysime dar XIV a. pastatytą rotušę, o lipdami laipteliais Trumposios Kojos gatvele, pasieksime aukštutinį Taliną, kur jau IX a. buvo tvirtovė, o dabar čia įsikūręs Estijos Parlamentas. Pamatysime ir žemutinį Taliną – viduramžių pirklių miestą. Čia išliko nemažai  pirklių pastatų, gildijų rūmai ir „viduramžių švyturiu“ vadinama Šv. Olafo bažnyčia.

Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, nakvynė (nakvynės) pagal programą turistinės klasės viešbutyje (kambariai su patogumais), pusryčiai, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, gidų sistemų nuoma (ausinukai), mokesčiai.
Susisiekite