Garsusis mokslo centras AHHAA ir pažintis su Estijos sostine

1 diena
Išvykstame anksti ryte. Atvykstame į Tartu, kuriame veikia didžiausias Baltijos šalyse mokslo centras AHHAA. Tai vienas moderniausių muziejų pasaulyje. Vien įėjimas į šias patalpas užgniaužia kvapą… Lankomės garsiame mokslo centre. Vėliau keliaujame į Tartu senamiestį, apžvalginė ekskursija: Rotušės aikštė ir fontanas “Besibučiuojantys studentai”, Šv.Jono bažnyčia, Senoji observatorija, Domo katedros griuvėsiai, “Velnių” ir “Angelų” tiltai, paminklas Tartu universiteto įkūrėjui švedų karaliui Gustavui II Adolfui, Tartu universiteto pastatų kompleksas. Išvykstame į Taliną. Nakvynė viešbutyje.
2 diena
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Apžvalginė ekskursija po Taliną: Tompėjos pilis, evangelikų liuteronų katedra, viduramžių rotušė, dominikonų vienuolynas, senieji amatininkų ir pirklių gildijos pastatai, Storosios Margaritos ir kiti gynybinės sienos bokštai, prieplauka. Laisvas laikas. Susipažinę su Baltijos šalies sostinės senamiesčiu pajudėsime link Lietuvos. Vėlyvas grįžimas namo.
Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, nakvynė (nakvynės) pagal programą turistinės klasės viešbutyje (kambariai su patogumais), pusryčiai, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.
Susisiekite