Gaujos nacionalinis parkas ir Pernu kurortas

Latvijos Šveicarija – Siguldos pilis, lynų kelias, Krimuldos dvaras, Turaidos rožė, Gutmanio ola, Gaujos slėnis. Pernu senamiestis, Kalėjimo bokštas ir Talino vartai.

Dviejų dienų kelionė

Mūsų laukia įspūdinga kelionė į „Latvijos Šveicariją“, nes apsilankysime Gaujos nacionaliniame parke. Šis parkas buvo įkurtas išsaugojant unikalų, pries 12 tūkstančių metų susiformavusį, gamtos paminklą – Gaujos upės slėnį. Pamatysime parko pasididžiavimą – paslaptingą Turaidos pilį, statytą dar XIII a. Nuo jos bokštų atsiveria Gaujos ir jos apylinkių nuostabioji panorama. Čia ir turėsime progą įsitikinti, kad kraštovaizdis iš tikrųjų primena Šveicariją... Nueisime iki prie senos liepos įrengtos atminimo vietos, kurioje pagerbiama Turaidos Rožė. Pamatysime legendomis apipintą „Gutmanio grotą” ir Krimuldos dvarą. Kelsimės funikulieriumi per Gaujos upę. Susipažinsime su Siguldos viduramžių ir Naująja pilimi.

Pasigrožėję vaizdais, vykstame į Pernu – garsųjį Estijos kurortą, kartais dar vadinama Estijos vasaros sostine. Pradėsime nuo apžvalginės ekskursijos po Pernu senamiestį: Rotušės, kuri yra datuojama 1797 m. pirklio rezidencija ir barokinės Jekaterinos bažnyčios – pastatytos XVIII a. carienės  Jekaterinos II įsakymu. Pamatysime Raudonąjį Bokštą – vieną seniausių miesto pastatų, dar vadintą Kalėjimo Bokštu ir Talino Vartus. Kodėl jie taip vadinasi? O todėl, kad senovėje šie vartai iš tiesų buvo kelio į Taliną pradžia...

Bet čia dar ne viskas – ar žinote, kad Pernu paplūdimys yra labai arti miesto centro?  Manoma, kad tai viena iš geriausių vietų Europoje – todėl kviečiame pasigrožėti estiškais paplūdimiais ir prieš kelionę namo trumpai pailsėti prie jūros.


Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, nakvynė (nakvynės) pagal programą turistinės klasės viešbutyje (kambariai su patogumais), pusryčiai, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, gidų sistemų nuoma (ausinukai), mokesčiai.

Susisiekite