Į Varšuvą!

Varšuva: senamiestis, Karalių rūmai, Lazienki parkas, Koperniko mokslo centras, Nacionalinis stadionas, Varšuvos kultūros ir mokslo rūmai

Dviejų dienų kelionė

Žinias apie Varšuvą galima gilinti iš dienos į dieną, lankytis teatruose, parodose, mugėse, pakilti į sodą ant bibliotekos stogo ir pasakyti ačiū likimui, kuris leidžia mums būti čia ir dabar... Mūsų kelionės metu aplankysime įdomiausias vietas, pamatysime įspūdingus vaizdus bei išgirsime netikėtus faktus iš Varšuvos istorijos ir dabarties.

Pradėsime nuo pasivaikščiojimo senamiesčiu, prisiminsime, kad jis atgimė po II Pasaulinio karo kaip Feniksas iš pelenų... Įtrauktas į UNESCO Pasaulinio paveldo sąrašą senamiestis pasižymi didingais Karalių rūmais, savo bažnyčiomis, paminklais ir jaukiomis gatvelėmis. Aplankysime Turgaus aikštę ir susipažinsime  su miesto simboliu – Undinės skulptūra, mus taip pat nustebins Žygimanto kolona ir Barbakano sienos.

 

Nuvyksime į Lazienki parką, kuris žavi savo elegancija, kelias nepamirštamas valandas praleisime interaktyviame Koperniko mokslo centre, pažinsime Nacionalinio stadiono užkulisius, o kvapą gniaužiantys vaizdai iš Varšuvos kultūros ir mokslo rūmų 30-ajame aukšte esančios terasos nepaliks abejingų...

Kelionės kaina:
teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, nakvynė (nakvynės) pagal programą turistinės klasės viešbutyje (kambariai su patogumais), pusryčiai, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, gidų sistemų nuoma (ausinukai), mokesčiai.

Susisiekite