Koperniko mieste

Torunė: senamiestis, pilis ir Kreivasis bokštas, Meduolių muziejus, Turgaus aikštė, Koperniko namai ir paminklas, Planetariumas

Dviejų dienų kelionė

2 dienų nuotykius Torunėje  pradėsime nuo Koperniko namo. Neįdomu? Dar vienas memorialinis muziejus? Tikrai ne, nes tai yra modernus muziejus istoriniame pastate. Hologramos, 4D kinas, vizualizacijos, aplikacijos išmaniesiems telefonams padės mums atskleisti Koperniko gyvenimo ir veiklos paslaptis bei suprasti miesto istoriją ir jo reikšmę Varmijos – Mozūrų regione. Po apsilankymo muziejuje kelias valandas praleisime senamiestyje. Torunės senamiestis išliko beveik nepakitęs nuo viduramžių, išsauguotas iki mūsų dienų originalus gatvių tinklas bei gotikiniai pastatai leidžia pasijusti tarsi senoviniame mieste ir kartais atrodo, kad tuoj pasirodys drąsūs ryteriai, žavingos damos arba prekeiviai Torunės meduoliais pasiūlys paragauti vietinio skanėsto, žinomo jau nuo XIV amžiaus… O realybėje – apsilankysime gyvajame Meduolių muziejuje, kuriame pabandysime sužinoti meduolių receptą, pamatysime, kaip buvo kepti meduoliai ir net turėsime progą sukurti savo meduolį, nes vietiniai gyventojai sako, kad iš Torunės be meduolių grįžti negalima…Vėliau dar pamatysime miesto gynybines sienas, viduramžių vartus bei Torunės įdomybę – Kreivąjį bokštą.

Toliau keliausime į  MARS#17 bazę Torunės planetariume. Multimedijų erdvė ne tik moko, įkvepia, lavina įgūdžius ir skatina kūrybiškumą, bet ir teikia malonumą! Pabusime tikrais astronautais, interaktyvių įrankių pagalba tyrinėsime Marsą, šalinsime avarijas stotyje bei tinkamai skirsime energijos resursus. Torunė taip pat garsėja savo Modernumo  centru „Žinių malūnas“.  Lankytojai čia savarankiškai atlieka eksperimentus, tyrinėja įvairių mokslo sričių reiškinius, sužino apie gamtos dėsnius.

Atsisveikinsime su vienu gražiausių Lenkijos miestu prie M. Koperniko paminklo, ant kurio lotynų kalba užrašyta: “Nicolaus Copernicus Thorunensis. Terrae motor, Solis Caelique stator”.O ką reiškia užrašas, sužinosime kelionės metu!

Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, nakvynė (nakvynės) pagal programą turistinės klasės viešbutyje (kambariai su patogumais), pusryčiai, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.


Susisiekite