Krokuva – Energylandija

Krokuvos senamiestis, Vavelis, Energylandijos pramogų parkas.

3 dienų kelionė

Mūsų laukia smagi kelionė, kurios metu turėsime progą  ne tik susipažinti su istorine Krokuva ir apsilankyti Vavelio kriptose, kur yra palaidoti Lietuvos ir Lenkijos valdovai, bet ir pašėlti Energylandijoje - didžiausiame atrakcionų parke Lenkijoje!

Pradėsime nuo rimtos kelionė dalies – pažintinės ekskursijos po Krokuvos senamiestį. Aplankysime Vavelio kalvą, pasivaikščiosime Turgaus aikštę – ji apsupta istorinių pastatų, rūmų ir bažnyčių. Išvysime net X amžiuje statytą Šv. Adalberto bažnyčią, kuri XVII-XVIII a. buvo perstatyta baroko stiliumi ir Pranciškonų baziliką. Taip pat prieisime prie Adomo Mickevičiaus paminklo, prisiminsime, kad Krokuvoje jis yra ir palaidotas, o garsiausias jo kūrinys prasideda žodžiais: "Lietuva, Tėvyne mano..." Aplankysime  Šv. Marijos baziliką ir renesansiniu stiliumi atstatytą Turgaus halę (Sukiennice), pamatysime Floriano vartus, Barbakaną, paminklą Žalgirio mūšiui.

Kitą rytą, po pusryčių vykstame į pramogų parką „Energylandia“, kur mūsų laukia visa diena nuotykių, pramogų ir poilsio. Moderniame parke yra įrengtos net šešios pagrindinės zonos: Vandens pramogų parkas, Bajkolandia – zona patiems mažiausiems lankytojams, Šeimos zona, Extreme – zona drąsiausiems, troškiantiems  gauti maksimalią dozę adrenalino, Big Milk Water Park  įrengtas kaip tropikų sala su daugybe linksmų pramogų, o tarsi iš „Žiedų valdovo“ filmo dekoracijų „perkeltas“ Drakonų miestelis pritrauks fantasy stiliaus gerbėjus.

Laikas Energylandijoje praeis labai greitai, nes čia gausu ne tik visokiausių atrakcionų, bet  galime dar rasti virš 20 interaktyvių žaidimų, 5 scenas, kur vyksta pasirodymai, šiuolaikišką 7D kiną, skanų maist`, suvenyrų parduotuvėlės...

Trečia diena yra skirta kelionei namo, bet, grupei pageidaujant, galima ją praturtinti apžvalgine ekskursija po Čenstakavą, Lodzę arba Varšuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, nakvynė (nakvynės) pagal programą turistinės klasės viešbutyje (kambariai su patogumais), pusryčiai, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, gidų sistemų nuoma (ausinukai), mokesčiai.
Susisiekite