Kruizas: Ryga – Stokholmas – Helsinkis – Talinas

Ryga: senamiestis ir Jugendo stiliaus kvartalas; Stokholmas: senamiestis, Vazos laivas, Junibacken muziejus; Helsinkis: Senato aikštė, Rotušė, Uspenskio katedra; Talinas: senamiestis, Kadriorgo rūmai, miesto vartai

4 dienų kelionė laivu

Užburiančios kelionės metu turėsime galimybę aplankyti net keturias sostines: Rygą, Stokholmą, Helsinkius ir Taliną! O Kelionė kruiziniu laivu praturtins mūsų įspūdžius ir pramogomis laive, ir skanu maistu, ir neregėtais Baltijos jūros vaizdais.

Pirma sostinė mūsų programoje – Ryga. Visi apie ją esame girdėję, gal kažkas jau ir aplankė, tačiau į Rygą verta grįžti dėl senamiesčio bei Jugendo stiliaus kvartalo. Pamatysime Rygos pilį, evangelikų liuteronų Domo katedrą, Šv. Petro ir Šv. Jokūbo bažnyčias, Rotušės aikštę, pirklių gildijų pastatus, gynybinės sienos likučius, paminklą Brėmeno muzikantams ir Alberto gatvės modernaus stiliaus pastatus. Neįtikėtina, bet šie architektūros šedevrai buvo pastatyti per itin trumpą laikotarpį – nuo 1901 iki 1908 metų.

Po ekskursijos keliausime į uostą, iš kur kruiziniu laivu vyksime į Stokholmą. Visą vakarą pramogausime laive ir nakvosime laivo kajutėse – dar vienas nuotykis!

Stokholme pamatysime Vazos laivą, 333 metus išbuvusį jūros dugne ir nuotaikingą Astridos Lindgren knygų veikėjų pasaulį „Junibacken“ muziejuje. Ar girdėjote, kad Švedijos sostinė įsikūrusi ant 14 salų, kurias jungia net 57 tiltai? Aplankysime senamiestį, kuris žavi savo siauromis gatvelėmis ir spalvotais namais ir vėl grįšime į laivą. Nuotykiai tęsiasi!

Trečioji sostinė, kuri mūsų laukia – Helsinkis. Aplankysime Senato aikštę, Katedrą, Rotušę, Universiteto centrinius rūmus, prieplauką su spalvingu žuvų turgumi. Prisiminsime Sibelio kūrybą, pamatysime jo atminimui skirtą paminklą bei apsilankysime Tempeliaukio bažnyčioje.

Po paskutinės nakvynės laive išlipsime Taline, kuris nustebins paslaptingu senamiesčiu, Kadriorgo rūmais, Rotuše ir išlikusiomis gynybinėmis miesto sienomis.

Smagiai praleidę 4 dienas, kupini įspūdžių keliausime namo.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, nakvynė (nakvynės) pagal programą kruizinio laivo kajutėse (su patogumais), pusryčiai, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, gidų sistemų nuoma (ausinukai), mokesčiai.
Susisiekite