Kruiziniu laivu iš Rygos į Stokholmą

Rundalės rūmai ir parkas; Ryga: Katedros aikštė, Gildijos namai, Melngalvių rūmai, „Trys broliai“, Rygos pilis, Domo katedra. Stokholmas: miesto centras ir senamiestis, Riterių bažnyčia, Vazos laivo muziejus; Bauskės pilis.

Trijų dienų kelionė

Šį kartą kviečiame į vieną iš populiariausių kruizą Ryga – Stokholmas – Ryga. Pradėsime nuo apsilankymo Rundalės rūmuose. Barokinis ir rokoko stiliaus rūmų ansamblis plačiai pasaulyje žinomas ir kitu pavadinimu – Baltijos Versalis. Čia yra virš 40 restauruotų kambarių, dvi paradines salės, muziejaus salės. Ekskursijos metu pamatysime įspūdingiausias ir įdomiausias patalpas ir susipažinsime su rūmų bei jų šeimininkų istorija. Vėliau pasivaikščiosime po gražųjį sodą bei parką.

Iš Rundalės keliaujame į Rygą – Latvijos sostinę. Visi apie ją esame girdėję, gal kažkas jau ir aplankė, tačiau į Rygą verta grįžti dėl jos senamiesčio. Žavingos siauros gatvelės, įdomūs savo architektūra ir legendomis pastatai,  įspūdingos aikštės laukia smalsuolių. Pamatysime Rygos pilį, evangelikų liuteronų Domo katedrą, Katedros aikštę, pirklių gildijų pastatus, gynybinės sienos likučius, „Tris brolius“...

Po ekskursijos keliausime į uostą, iš kur kruiziniu laivu vyksime į Stokholmą. Visą vakarą pramogausime laive ir nakvosime laivo kajutėse – dar vienas nuotykis!

Ar girdėjote, kad Švedijos sostinė įsikūrusi ant 14 salų, kurias jungia net 57 tiltai? Aplankysime senamiestį, kuris žavi savo siauromis gatvelėmis ir spalvotais namais. Užsuksime į miesto centrą, susipažinsime su Riterių bažnyčios architektūra ir pamatysime Vazos laivą, 333 metus išbuvusį jūros dugne. Muziejaus ekspozicija yra be galo įdomi ir kviečia susipažinti su laivo paslaptimis.

Iš muziejaus grįžtame į kruizinį laivą, kur vėl grožėsimės Baltijos jūros bangomis ir gal svajosime apie tolimas, pilnas nuotykių keliones per marias ir vandenynus, kurios mūsų dar laukia...

Pakeliui namo užsuksime Bauskės pilį. Pilies ansamblį sudaro dvi dalys. Senoji dalis – Livonijos ordino pilis, statyta XV amžiaus viduryje, tačiau iš jos iki mūsų dienų išliko tik griuvėsiai. Jaunesnė pilies ansamblio dalis yra Kuršo hercogų Ketlerių rezidencija, statyta XVI amžiaus pabaigoje. Apžiūrėsime pilies interjerą ir istorines ekspozicijas. O taip pat galėsime užlipti į senosios pilies Didįjį bokštą ir mėgaukis Mūšos ir Nemunėlio santaka bei plačiu Žiemgalos gamtovaizdžiu.

Kelionės kaina:
teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, gidų sistemų nuoma (ausinukai), mokesčiai.
Susisiekite