Nuotykių ieškotojams

Serengečio parkas, Heidės parkas, Legolendas, „Tropikų salų“ parkas.

Trijų – penkių dienų kelionė

Visi esame girdėję apie įvairiausius nuotykių parkus Europoje, svajojame apsilankyti viename ar keliuose, todėl norime Jums pasiūlyti išsirinkti labiausiai Jums patinkančius, pranešti mums apie savo norus, o mes organizuosime Jums nepamirštamą kelionę. Galime važiuoti tik į parkus, galime derinti su pažintine arba edukacine programa – rašykite arba skambinkite ir gausite individualią kelionės programą.

O dabar leiskite trumpai pristatyti keletą garsiausių parkų nuotykių ieškotojams:

Serengečio (Serengeti) safari parkas  – tai Vokietijoje, netoli Bremeno įsikūręs nuotykių parkas visai šeimai. Keliausime įvairiomis klimato zonomis, todėl „pravažiuosime“ Europą, Afriką, Aziją, Australiją – mums prieš akis bus viso pasaulio gyvūnijos  įvairovė. Šiame parke galima susipažinti su virš  1500 egzotinių gyvūnų. Neskubiai keliausime parko autobusu ir  galėsime pamatyti dramblius, žirafas, raganosius, zebrus, užsuksime pas beždžiones ir net į plėšrūnų teritoriją. Nepamirškite, kad gyvūnai čia  laikomi ne aptvaruose, gali judėti laisvai,  todėl nenustebkite, jei kokia žirafa ateis su mumis pasisveikinti arba beždžionė pasiskolins jūsų telefoną.

Serengečio parke taip pat įrengta ir daugybė atrakcionų – linksmieji kalneliai, vaikų žaidimų aikštelės, čiuožynės, tad laiką čia praleisime linksmai ir prasmingai.

Daugiau informacijos: https://www.serengeti-park.de/en/

Heidės parkas – vienas didžiausių  Vokietijos laisvalaikio ir pramogų parkas. Čia 85 hektarų plote rasime įvairiausių pramogų ir vaikams, ir suaugusiesiems. Mūsų laukia  Piratų šalis, kur galėsime dalyvauti jūros mūšyje, milžinišku virš 100 km/h greičiu „įkristi“ į aštuonkojo nasrus ir išbandyti „Didžiąją kilpą“. Atrasime daugybę vandens atrakcionų ir lėksime traukinuku tarp olų. Išbandysime  į Gineso rekordų knygą įtrauktą milžinišką medinį atrakcioną – Kolosą arba galėsime ramiau praleisti laiką įvairiose tradicinėse karuselėse. Adrenalino mėgėjus lauks „Transilvanija“,  kur galime nusileisti bobslėjaus rogėmis, „Limito“ kilpos ir „Demonų skrydis“ – pavadinimai yra labai iškalbingi, bet kviečiame viską išbandyti „gyvai“.

Daugiau informacijos: https://www.heide-park.de/en/

Legolendas –  turbūt nerasime nė vieno žmogaus, kas nelaikė rankose Lego kaladėlių. Bet ar visi žino, iš kur jie atsirado, iš kokios šalies atkeliavo, kaip gaminamos arba ką iš jų galima „pastatyti“... Neturite visų atsakymų? Keliaujam į Legolendą! Ši paslaptinga šalis yra Danijoje, Bilundo mieste, kur 1968 m. buvo atidarytas pramogų parkas. Jo statyboms buvo panaudota apie 60 milijonų populiariųjų Lego kaladėlių! Pamatysime  Minilendą – miniatiūrinį Lego miestą, kuriame išvysime sumažintas Venecijos, Berlyno ir kitų miestų kopijas.  Nuotykių šalyje išbandysime linksmuosius kalnelius,  Riterių karalystėje pabūsime princais ir princesėmis bei užsuksime į Karališkąją pilį, kurios požemyje riaumoja baisus slibinas...

Daugiau informacijos: https://www.legoland.dk/en/

„Tropikų salų“ vandens pramogų parkas – netoli Berlyno didžiuliame angare, kuris buvo statytas lėktuvams, įsikūręs parkas kviečia mėgautis vandens pramogomis. Jų čia yra kiekvieno skoniui, nes parko teritorija yra suskirstyta į temines zonas. Galėsime ne tik pasivaikščioti egzotiniu mišku, bet ir pamatyti autentiškus tropikų kraštų pastatus – iš Borneo, Bali  ar Tailando. Parkas taip pat kviečia pasimėgauti „Tropikų jūra“ (+28°C) su balto smėlio paplūdimiais, pailsėti “Bali lagūnoje“ (+31°C), nusileisti įvairiausio aukščio vandens kalneliais, net paragauti egzotiško maisto...

Daugiau informacijos: https://www.tropical-islands.de/en/


Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, gidų sistemų nuoma (ausinukai), mokesčiai.
Susisiekite