Per Krokuvą į Tatrus

Karališkasis Vavelis, Turgaus aikštė, „požeminis“ miestas, Universitetas, Šindlerio fabrikas. Zakopanės centras, pakilimas į vieną iš Tatrų viršūnių, vandens pramogų parkas.

3 dienų kelionė

Šį kartą mūsų laukia Krokuva ir didingi Tatrai. Pirmiausia susipažinsime su istorine Krokuva, apsilankysime Vavelio kriptose, kur yra palaidoti Lietuvos ir Lenkijos valdovai, pamatysime Turgaus aikštę bei prisiminsime Jogailos universiteto istoriją, paklaidžiosime paslaptingomis senamiesčio gatvelėmis, o gidas papasakos įdomiausias miesto legendas bei parodys unikalius kampelius. Užsuksime ir į muziejų po žeme – pačiame senamiesčio centre, po garsiosios Turgaus aikštės grindiniu, įsikūrė interaktyvi ekspozicija, kurios dėka turėsime galimybę pakeliauti per amžius ir prisiliesti prie karališko miesto istorijos. Taip pat aplankysime žydų kvartalą ir katalikišką Kazimiežo dalį.

Gal ir atrodo mažai tikėtina, bet Krokuvoje prieš karą apie ketvirtadalis gyventojų buvo žydai, iš kurių didžioji dauguma žuvo Antrojo pasaulinio karo metais. Šiandien mieste galima atrasti nemažai vietų, kurie primena žydiškąją miesto praeitį. Viena iš jų – ekspozicija senajame Oskaro Šindlerio fabriko administraciniame pastate. Ekspozicija pasakoja apie žydišką ir lenkišką Krokuvą karo metu, apie Oskarą Šindlerį,  vieną iš Pasaulio Tautų teisuolių ir daug kitų įdomių faktų. Prisiminsime garsų filmą „Šindlerio sąrašas“ ir net pamatysime keletą vietų,  kur buvo filmuojamos scenos iš filmo.

Toliau vyksime Zakopanės link. Tai tituluojamas Lenkijos žiemos sostine miestas, įsikūręs gražiajame slėnyje Tatrų kalnuose. Bet Zakopanė laukia svečių ne tik žiemą, nes kalnai užburia savo paslaptingumu ir grožiu visada, nepriklausomai nuo metų laikų. Atvykę pasivaikščiosime seniausia kurorto gatve, pajusime kurorto atmosferą, susipažinsime su tradicijomis. Keltuvu pakilsime į Gubaluvkos kalną, nuo kurio viršūnės atsiveria nuostabi kalnų panorama.

Mūsų kelionę užbaigsime poilsiu ir pramogomis Zakopanės vandens pramogų parke.

Gavę gerą dozę adrenalino, pozityvių emocijų ir be abejo naujų žinių ir patirčių, keliausime namo.

Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, nakvynė (nakvynės) pagal programą turistinės klasės viešbutyje (kambariai su patogumais), pusryčiai, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, gidų sistemų nuoma (ausinukai), mokesčiai.
Susisiekite