Ryga interaktyviai

Rygos automobilių muziejus, „COSMOS” centras, “Laimos” šokolado muziejus, senamiestis

Vienos dienos kelionė

Kelionės metu turėsime progą apsilankyti Rygos automobilių muziejuje, kur ne tik galėsime apžiūrėti daugiau kaip 100 unikalių motorinių transporto priemonių, bet ir modernių technologijų dėka sukursime savo dizainą pavyzdžiui žymiajam „mikriukui“. Visa muziejaus ekspozicija yra sukurta kaip įkvepiantis ir interaktyvus pasakojimas apie automobilius, žinomus žmones ir svarbiausius automobilių istorijos įvykius.

Vėliau apsilankydami „COSMOS” centre persikelsime visai į kitą realybę. Tai yra interaktyvi, nenuspėjama ir smagi vieta vaikų ir suaugusiųjų laisvalaikiui. O smaližiams be abejo patiks „Laimos“ šokolado muziejus! Lankytojai, prie įėjimo gavę QR kodą, galės sukurti savo paskyrą ir užsiregistruoti muziejaus svetainėje. Po apsilankymo, joje ras savo nuotraukas ir video iš interaktyvių stotelių.

Be abejo, pasivaikščiosime ir senamiesčio gatvelėmis, pamatysime Rygos pilį, Trijų brolių namus, Šv. Jokūbo bažnyčią, Didžiąją ir Mažąją gildijas, Domo katedrą, Švedų vartus, gynybinių sienų liekanas, Rotušės aikštę, įspūdingą “Juodagalvių namą”, namą su katinu, o mūsų gidas papasakos įdomias istorijas apie šį gražų miestą ir jo gyventojus.

Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.
Susisiekite