Rygos ir Talino atradimai

Ryga: pilis, Juodagalvių namai, Rygos katedra, „Trys broliai“, Parako bokštas, Švedų vartai, Rygos rotušė, Jugendo stiliaus kvartalas, ,,Laimos“ šokolado muziejus, zoologijos sodas. Talinas: Estijos Parlamentas, Domo katedra, Hidrolėktuvų uosto muziejus, žemutinis miestas, pirklių gildijų rūmai, Ilgosios ir Trumposios kojos gatvės

Dviejų dienų kelionė

Mūsų kelionė yra skirta tiems, kas domisi architektūra ir istorija, mėgsta lankytis tradiciniuose ir moderniuose muziejuose, kas nebijo naujų iššūkių ir patirčių... Tad pradedam! Atvykę į Rygą pirmiausia susipažinsime su gražiuoju Rygos senamiesčiu: pamatysime Rygos pilį ir gynybinę sieną, „Trijų brolių” namus, Domo katedrą, Rotušės aikštę, kurioje atstatytas gražiausias ir puošniausias Rygos pastatas – „Juodagalvių” gildijos namai, Šv. Petro bažnyčią, Laisvės paminklą, miesto gildijas, „namą su katinu”, senamiesčio gatvelių labirintus ir Jugendo stiliaus kvartalą. Ekskursijos metu pamatysime ne tik įvairių architektūrinių stilių pastatus, bet ir išgirsime nemažai įdomių istorijų apie Latvijos sostinę.

Be to, smaližiai bus labai patenkinti apsilankymu ,,Laimos“ šokolado muziejuje, o gyvūnų mylėtojai – zoologijos sode.

Kitą kelionės dieną lankysimės Taline, mieste, kuris nėra panašus į Vilnių arba Rygą ir dėl to bus labai įdomu įsigilinti į jo atsiradimo bei klestėjimo istoriją, pasivaikščioti siauromis žavingomis gatvelėmis, pasigrožėti prieplauka ir uostu. Apžvalginės ekskursijos metu taip pat pamatysime Tompėjos pilį bei Estijos Parlamentą, evangelikų liuteronų katedrą, viduramžių rotušę, senuosius amatininkų ir pirklių gildijos pastatus, Storosios Margaritos ir kitus gynybinės sienos bokštus. O interaktyviame Hidrolėktuvų uosto muziejuje modernių technologijų dėka aktyviai susipažinsime su ekspozicija ir atsisveikinę su Estijos sostine keliausime namo.

Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, nakvynė (nakvynės) pagal programą turistinės klasės viešbutyje (kambariai su patogumais), pusryčiai, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, gidų sistemų nuoma (ausinukai), mokesčiai.
Susisiekite