Slovakijos kalnų grožis

Aukštieji Tatrai, Žemieji Tatrai, Slobodos stalaktitų ir stalagmitų urvai, Bešeniovo terminiai baseinai, Chopoko viršūnė

Keturių dienų kelionė

Ar kas gali būti geriau kalnų? Kalnų mylėtojai atsakys, kad tikrai ne. Norite tuo įsitikinti? Tad kraunam į lagaminus patogią avalynę bei rūbus ir keliaujam į Tatrus. Slovakija užburia savo miškais ir kalnų viršūnėmis, paslaptingais slėniais ir  senovinėmis pilimis, miestais bei žaviais etnografiniais kaimais. Visko vienos kelionės metu neištirsime ir neišbandysime, bet pradėsime nuo Aukštųjų Tatrų ir pirmas mūsų sustojimas bus Tatranska Lomnica miestelyje. Žiema čia slidininkų rojus, o nuo pavasario – gamtos ir žygių miegėjų. Kelsimės keltuvu į vieną iš viršūnių,  nuo kur išvysime nuostabias kalnų ir slėnių panoramas. Pakviesime į žygį pėsčiomis, kurio metu pažinsime nuostabią kalnų gamtą: krioklys, upelius, miškus, slėnius...  

Sekančią dieną mūsų laukia vienas įdomiausių Žemuosiuose Tatruose Demenovos slėnis ir žygis į Chopoko kalno viršūnę, kurio aukštis siekia virš 2000 m. ir jis yra antras pagal aukštį Žemuosiuose Tatruose! Turbūt girdėjote, kad Tatrai tai ne tik viršūnės ir žygiai, bet ir urvų karalystė. Žinomiausia yra  Demanovska Jaskynia Slobody. Jos labirintus sudaro apie 8 km ilgio trasos, o temperatūra čia net ir vasara nepakyla virš 7-8 °C, bet apsilankyti tikrai verta. Urvai ypatingi tuo, kad čia yra ir spalvotų, ir neįprastų formų stalaktitų bei stalagmitų, įspūdingų galerijų ir grotų, o gido pasakojimai apie paslaptingus tunelius, apie stalaktitus, stalagmitus bei stalagnatus pasiliks mūsų atmintyje ilgam. O atsipalaiduoti vyksime į vandens parką arba į Bešeniovo terminius baseinus, kuriuose galima maudytis visais metų laikais – vandens temperatūra juose siekia net 30-40°C. 

Po kelionės atsakykite sau į mūsų klausimą aprašymo pradžioje: „Ar kas gali būti geriau kalnų?“. Tikimės, kad tarp Jūsų atsiras naujų kalnų fanų.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
kelionė turistinės klasės autobusu, nakvynė (nakvynės) pagal programą turistinės klasės viešbutyje (kambariai su patogumais), pusryčiai, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas,  mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.
Susisiekite