Varšuva - muziejai yra nenuobodūs!

Frederiko Šopeno muziejus, Varšuvos sukilimo muziejus, POLIN – Lenkijos žydų istorijos muziejus, Koperniko mokslo centras, Varšuvos senamiestis ir centras

Dviejų arba trijų dienų kelionė pagal grupės pageidavimą

Mūsų kelionės į Varšuvą metu per 2 arba net 3 dienas turėsime progą įsitikinti, kad muziejai iš tikrųjų yra nenuobodūs. Norite patikrinti, ar tai tiesa – ruoškitės kelionėn! Atvykę į Varšuvą, būtinai pamatysime modernų miesto centrą ir pasivaikščiosime senamiesčio gatvelėmis. Vėliau keliaujame į Varšuvos sukilimo muziejų. Žinoma, kad Varšuvos senamiestis buvo atstatytas: jis buvo sugriautas II Pasaulinio karo metu. Kodėl taip atsitiko, pabandysime sužinoti būtent čia. Muziejuje pamatysime monitorius, kompiuterius, daug didelio formato nuotraukų... Ekspozicija su lankytojais kalba vaizdais, šviesa ir garsais. Multimedijų efektu dėka persikelsime į Varšuvos geto realybę; sužinosime, kaip kovojo miesto gyventojai; pabusime šalia jų, pajausime sukilimo dvasią ir rasime atsakymą į daugybę klausimų.

Toliau mūsų kelyje – F. Šopeno muziejus. Varšuva yra Šopeno miestas. Jis čia gyveno, kūrė, mylėjo... Naujoviški interjerai, multimedijų galimybės, muzika ir originalūs Šopeno daiktai sudaro įspūdį, kad mes esame svečiuose pas kompozitorių...  Verta užsukti? Taip!

Antrą mūsų kelionės dieną pradėsime nuo Lenkijos žydų istorijos muziejaus POLIN. Šiame muziejuje pristatoma nuolatinė bei laikinoji paroda. Nuolatinėje parodoje, naujausių technologijų dėka, galite keliauti laiku ir pamatyti, kaip atrodė beveik 1000 metų trūkusi Lenkijos žydų istorija – nuo momento kai žydai atvyko į dabartinės Lenkijos teritoriją iki dabartinių laikų, paženklintų siaubinga žydų drama II Pasaulinio karo metais. Smalsuoliai atras nemažai faktų ir apie Lietuvos žydų istoriją.

Kelionės pabaigai siūlome apsilankyti Koperniko mokslo centre. Tai tikrų tikriausias žinių lobynas. Čia kiekvienas svečias, nepriklausomai nuo savo amžiaus, atras kažką naujo. Parodose ir ekspozicijose daugelį „eksponatų“ galima paliesti ir, tikrąja šio žodžio prasme, išbandyti patiems. Centre net galėsime sudalyvauti moksliniuose eksperimentuose.

 

Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, nakvynė (nakvynės) pagal programą turistinės klasės viešbutyje (kambariai su patogumais), pusryčiai, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, gidų sistemų nuoma (ausinukai), mokesčiai.

Susisiekite