Vengrijos etiudai

Budapešto Budos ir Pešto kvartalai, Karaliaus rūmai, Sečenio terminių maudyklių kompleksas, Šv. Stepono katedra, Budos pilis, Žvejų bastionas, Parlamento rūmai, Vaci gatvė, Didvyrių aikštė. Vyšegrado citadelė, Sentendrės marcipanų muziejus, Estergomo didžiausia Vengrijos Šv. Adalberto bazilika

Keturių dienų kelionė

Mūsų laukia paslaptingoji Vengrija. Pamatysime, ko gero, gražiausias šalies vietoves, pasipildysime savo žinių bagažą, išbandysime terminių baseinų malonumus... Apžvalginės ekskursijos metu po Budapeštą sužinosime, kad miestas susideda iš dviejų dalių – Budos ir Pešto. Pirmoje pasivaikščiojimo dalyje pamatysime Budos pilies ansamblį, Šv. Trejybės aikštę, gotikinę Dievo Motinos bažnyčią, kurioje  vykdavo karūnavimų ceremonijos ir karalių vedybos, pasigrožėsime Pešto panorama nuo Žvejų bastiono... Pešte, antroje ekskursijos dalyje mus nustebins Parlamento rūmai ir Šv. Stepono katedra. Be to, pasivaikščiosime pėsčiųjų Vaci gatvele, pamatysime Didvyrių aikštę. Iš Budapešto keliausime į Estregomą – pirmąją Vengrijos sostinę. Pamatysime didžiausią Vengrijos Šv. Adalberto baziliką, turinčią įdomią istoriją ir įspūdingą architektūrą. Po to išvysime Marijos Viktorijos tiltą, kuris jungia Estregomą su Slovakijos miestu Šturovu bei Vyšehradą, kur susipažinsime su  didinga Vengrijos karalių pilies istorija bei mėgausimės nuo kalno atsiveriančia kvapą gniaužiančia Dunojaus upės panorama.
Vėliau keliausime į Sentendrę – žavų miestelį prie Dunojaus. Nuo senų laikų čia gyvena ne tik vengrai, bet ir serbai bei vokiečiai, todėl ekskursijos metu pamatysime įvairių konfesijų bažnyčias ir pasivaikščiosime siauromis senamiesčio gatvėmis, kuriose pajusime senosios Vengrijos dvasią. Smaližių džiaugsmui, aplankysime vieną garsiausių Europoje Marcipanų muziejų, kuriame pamatysime tikrus meno kūrinius iš marcipano: valdovų ir garsenybių portretus bei figurėles, Parlamento rūmus bei kitus svarbus architektūros paminklus, visokiausius žvėrelius, paukščius bei daug kitų įdomybių.

O visos mūsų kelionės metu įsitikinsime, kad Vengrija iš tikrųjų nusipelno spalvingosios titulo, nes mėlyni Dunojaus vingiai, margi marcipaniniai kūriniai, auksinės saulėlydžio Budapešto spalvos ilgam išliks mūsų atmintyje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, nakvynė (nakvynės) pagal programą turistinės klasės viešbutyje (kambariai su patogumais), pusryčiai, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, gidų sistemų nuoma (ausinukai), mokesčiai.
Susisiekite