Į Trakus pas angelus

 Trakų senamiestis ir pilis, Užutrakio dvaro sodyba, pažintis su angelais.

Pirmas mūsų sustojimas bus prie Angelų kalvos. Čia dangų bei lankytojus sveikina daugiau kaip 40 didelių ir mažesnių medinių angelų, iš ąžuolo drožtų koplytstulpių. Angelų pavidalu čia įkurdinta Gyvybė, Tiesa, Taika, Dvasios ramybė, Atjauta, Pasiaukojimas, Meilė, Sveikata, Džiaugsmas, Dėkingumas, Viltis,  šeimas bei mokslus globojantys angelai bei daug kitų... Sakoma, kad pažvelgus į Galvės ežeryno teritoriją iš paukščio skrydžio, galima išvysti sparnus išskleidusį angelą!

Netoliese – Užutrakio dvaro sodyba. Ten ir keliausime. Užutrakio dvarą pusiasalyje tarp Galvės ir Skaisčio ežerų 1897 – 1901 m. pasistatė grafas J. Tiškevičius. Šiandien Užutrakio dvaro sodyba atgimsta – restauruoti rūmai, atkuriamas parkas. Ekskursijos metu susipažinsime su dvaro sodybos ir ją įkūrusios grafų Tiškevičių šeimos istorija, atliktais ir vykdomais dvaro sodybos restauracijos darbais. Pamatysime įspūdingą Užutrakio parką, supažinsime su jo augmenija ir gyvūnija.

Sekantis mūsų kelionės tikslas – Trakai. Būtinai apsilankysime Trakų salos pilyje. Centriniuose rūmuose nuo 1962 metų veikia Trakų istorijos muziejaus ekspozicija, kurioje atsispindi Trakų miesto, pilių ir Trakų žemės istorija. Grupei pageidaujant dalyvausime pasirinktame edukaciniame užsiėmime. O pro pilies langus dar kartą galime pamatyti Užutrakio rūmus ir Galvės ežero salas. Ar žinote, kad jų yra net 21: Plytinė, dvi Vidurinės, Deimantinė, Valka, Raudų, Pirtsalė, Boreikė, Velnė, Bažnytinė, Karvinė... su savo įdomiomis istorijomis ar legendomis.

Apžiūrėję pilį, dalyvausime dar apžvalginėje ekskursijoje po miestą. Pamatysime Šv. Jurgio Nugalėtojo skulptūrą, Karaimų gatvę, kenesę, Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčią, išgirsime daug įdomių pasakojimų apie miesto praeitį  ir istorines asmenybes, kurios čia gyveno arba lankėsi, tradicijas ir išskirtinius patiekalus, kurie yra gaminami Trakuose...

Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, gidų sistemų nuoma (ausinukai), mokesčiai.

Susisiekite