Ant Kuršių marių krantų

Ventės ragas, Lietuviškoji Venecija – Mingė, Dreverna, Nidos švyturys, Saulės laikrodis ir Parnidžio kopa

Atvykstame į Ventės ragą – nuostabų Lietuvos kampelį Kuršių marių pakrantėje, paukščių karaliją. Čia būsime supažindinti su paukščių žiedavimo istorija Lietuvoje ir pasaulyje, paukščių migravimo tyrimais ir įspūdingu šių apylinkių sparnuočių pasauliu. Vėliau keliausime į Mingės kaimą – Lietuvos Veneciją. Kodėl Venecija? Turėsime progą sužinoti ekskursijos metu! Būtinai užsuksime ir į Dreverną - senąjį žvejų kaimelį, kuris mūsų laikais atsinaujino ir stebina keliautojus savo gamta, netikėtais vaizdais ir skania žuviene. Vaizdai iš Drevernos apžvalgos bokšto atims žadą. Bokštas yra 15 m aukščio ir iš jo atsiveria kvapą gniaužiantys Kuršių nerijos bei Drevernos apylinkių vaizdai. Po ekskursijos  laivu plauksime į Nidą. Plaukdami, galėsime sustoti Uostadvaryje, kur turėsime galimybę užlipti į švyturį. Uostadvario švyturys nebeveikia, yra tik kaip apžvalgos aikštelė. Pasigrožėjus panorama, kelionę tęsime laivu į Nidą.

Po plaukiojimo po Kuršių marias – ekskursija po Nidą, lankomi objektai: žvejo etnografinė sodyba, Urbo kalnas, kur puikuojasi senasis Nidos švyturys, Saulės laikrodis ir Parnidžio kopa – poilsiautojų dažnai lankoma vieta, kuri pusiau apželdinta, pusiau pustoma.

Pastaba: kelionę galima organizuoti vienai arba dviem dienoms su nakvyne pajūryje.

Kelionės kaina: teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.

Susisiekite