Anykščiai - linksmai!

Pasivažinėjimas Kalitos kalno rogutėmis, Labirintų parkas, Arklio muziejus, Siaurukas, apverstas namas, „Cosmos Paukščių Takas.

Mūsų linksmos išvykos metu lankysimės Arklio muziejuje, o kodėl jis yra unikalus, sužinosime ekskursijos metu. Po apsilankymo ekspozicijose galėsime dalyvauti grupės pasirinktoje edukacinėje programoje, pavyzdžiui, "Bitelė ratuota", "Duonelė kasdieninė", "Netepsi – nevažiuosi",  "Pinkit auskit, mano rankos", "Prakalbintas molis", "Kas turi ragą, tam nereikia botago", "Prie balto Kūčių stalo", "Velykinių margučių raštai", "Aš iškirpsiu tau leliją", "Ir tada buvo Žalgiris" ir kt.

Sekantis mūsų sustojimas bus pilnas linksmybių ir nepamirštamų emocijų. Gaudysime vėją skriedami nuo Kalitos kalno! Rogučių trasa - tai vienintelis toks atrakcionas Lietuvoje – viliojantis nusileisti linksmaisiais kalneliais ir pajusti naujas bei netikėtas emocijas. Rogutės veikia visus metus – tiek vasarą, tiek žiemą. Jūsų lauks 500 metrų ilgio trasa, kurioje yra 5 posūkiai, tramplynas ir kilpa.

Ar visi žino, kas tai yra siaurasis geležinkelis? Ne? Tuomet tikrai verta užsukti į Siauruko muziejų, kur pats stoties „viršininkas“ papasakos daug  įdomių ir linksmų istorijų ta tema. Ir be abejo būsime sužavėti surinktais muziejuje eksponatais, ypač istorinių automobilių kolekcija. O norintieji galės pasivažinėti rankine drezina arba geležinkelio triratuku. Norisi šiuolaikiškumo? Pakviesime užsukti į modernų „Cosmos“ Paukščių Taką ir patirti, koks yra begalybės pojūtis...

Prieš išvykstant namo, užsuksime į Labirintų parką. Mūsų linksmybės tęsiasi! Čia galėsime išbandyti savo laimę bei orientavimosi įgūdžius. Labirintų parką sudaro keturi skirtingi labirintai bei daugybė kitų pramogų. Netoliese galėsime pamatyti dar ir apverstą namą!


Kelionės kaina:
teirautis agentūroje.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė turistinės klasės autobusu, profesionalaus gido/kelionės vadovo paslaugos, vietinių gidų paslaugos (kur reikia), ekskursinės programos sudarymas ir vykdymas, mokesčiai.

Gidų sistemų nuoma (ausinukai) - už papildomą mokestį.

Susisiekite